شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 22 دي 1399 - 09:00

به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها و ایام فاطمیه در شهرستان ملایر انجام شد :
توزیع بیش از 313 بسته فرهنگی در بین مردم توسط سمن ماه مهربانی

سازمان مردم نهاد ماه مهربانی با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با توزیع بیش از 313 بسته فرهنگی سالگرد شهادت سردار دلها و ایام فاطمیه را در شهرستان ملایر گرامی داشت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،

سازمان مردم نهاد ماه مهربانی با مدیریت موحدی با همکاری اداره ورزش و جوانان این شهرستان در اقدامی فرهنگی ارزشی با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با تهیه و توزیع بیش از 313 بسته فرهنگی با عنوان سردار دلها حاج قاسم سلیمانی شهادت این سردار عزیز و شهدای والا مقام جبهه مقاومت و ایام فاطمیه را گرامی داشت .

این بسته ها که حاوی وصیت نامه سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و آویز ماشین بود با همت اعضاء سازمان مردم نهاد ماه مهربانی در بین عموم مردم و خودروهای عبوری در سطح شهرستان توزیع شد .
سپهری سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر به اتفاق هیئت همراه خود نیز با حضور در محلهای مربوطه از نحوه توزیع این بسته ها بازدید به عمل آورده و آنرا اقدامی اثر گزار و ارزشی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانستند.
سپهری در پیامی مراتب تقدیر و تشکر خود را از مدیریت و اعضاء سازمان مردم نهاد ماه مهربانی و مسئول امور جوانان اداره ورزش و جوانان در هماهنگی و تهیه و توزیع این بسته ها و این اقدام ارزنده و ماندگار اعلام کرد.
دفعات مشاهده : 25
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz