شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 22 دي 1399 - 08:48

راهیابی «شیما صفایی» به مسابقات انتخابی المپیک مناطق مختلف آسیا

«شیما صفایی» ملی‌پوش استان همدان به مسابقات انتخابی المپیک مناطق مختلف آسیا راه یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا زمان برگزاری رقابت‌های انتخابی المپیک در مناطق مختلف آسیا را اعلام کرد.
طبق اعلام کنفدراسیون آسیا مسابقات مناطق مختلف آسیا روزهای ۲۳ الی ۲۵ اسفندماه در دوحه قطر برگزار می‌شود و نمایندگان کشورمان در منطقه آسیای میانه برای کسب تک سهمیه المپیک در این منطقه به میدان می‌روند .
«ندا شهسواری» و «شیما صفایی» در بخش بانوان و «نوشاد و نیما عالمیان» در بخش آقایان با سرمربیگری «جمیل لطف‌الله نسبی» و «حمیده ایرانمنش» سرمربیان تیم‌های ملی به‌عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در «دوحه قطر» به مصاف حریفان خود می‌روند.
کشورهای حاضر در آسیای میانه شامل ایران ، قزاقستان ، ازبکستان ، ترکمنستان ، تاجیکستان ، افغانستان و قرقیزستان هستند که برای کسب یک سهمیه در بخش بانوان و یک سهمیه در بخش آقایان مسابقه خواهند داد .
پیش‌ازاین نیز مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به همراه رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور از روند تمرینات این ملی‌پوش همدانی از محل تمرینات «شیما صفایی» نماینده استان همدان در این رقابت‌ها بازدید کردند./03
دفعات مشاهده : 59
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz