شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 22 دي 1399 - 01:17

وجود موتور خانه های سنتی در اماکن ورزشی اسدآباد دغدغه هدر رفت انرژی

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد گفت:وجود موتور خانه های سنتی در اماکن ورزشی اسدآباد دغدغه هدر رفت انرژی می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان اسدآباد ;
سرپرست اداره ورزش و جوانان اسدآباد گفت: تمامی اماکن و سالن های ورزشی شهرستان برای گرمایش محیط خود به موتورخانه سنتی مجهز بوده که این موتورخانه ها موجب هدر رفت انرژی هستند و این امر دغدغه ای برای این اداره شده است.
علی جمور در جلسه مدیریت سوخت به ریاست سعید کتابی فرماندار اسدآباد اظهار کرد: در حال حاضر سیستم های گرمایش تابشی جهت گرمایش سالن های ورزشی به جای موتور خانه ها یکی از بهترین راهکارها در مدیریت مصرف سوخت به شمار می رود که در این راستا تجهیز سالن های ورزشی به این سیستم ضمن توجیه اقتصادی از هدر رفت انرژی نیز جلوگیری می کند.
وی با بیان اینکه تجهیزات موتورخانه افزون بر 500 میلیون و تجهیزات سیستم های گرمایش تابشی بالغ بر 50 میلیون تومان است تصریح کرد:یکی از راهکار ها برای تجهیز اماکن و سالن های ورزشی موجود شهرستان به سیستم گرمایشی تابشی فروش تجهیزات موتورخانه سنتی اماکن ورزشی و هزینه مبلغ آن برای تغییر سیستم گرمایشی به سیستم تابشی است.
سرپرست اداره ورزش و جوانان افزود: فروش موتور خانه تابع مقررات خاص بوده که در صورت موافقت تحول عظیمی در مدیریت سوخت در شهرستان اتفاق خواهد افتاد.
علی جمور در ادامه با اشاره به مشترکین اماکن ورزشی و مجموعه های ورزشی شهرستان تصریح کرد:برخی از اماکن ورزشی شهرستان با یک اشتراک نسبت به گرمایش اماکن خود اقدام می کنند که میزان مصرف این اماکن به تفکیک مشخص نیست که با نصب کنتورهای داخلی و یا فرعی و استفاده اماکن از این نوع کنتورها توسط شرکت گاز میزان مصرف هر مشترک مشخص شده و با این راهکار انرژی سوخت اماکن ورزشی خود را مدیریت خواهند کرد
سعید کتابی در این جلسه در رابطه با کاهش مصرف سوخت سالن های ورزشی به عنوان پیشنهاد سرپرست اداره ورزش و جوانان حمایت کرد.
دفعات مشاهده : 14
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz