شرح
تاريخ خبر :  شنبه 08 آذر 1399 - 00:52

پیام تسلیت مدیرکل و جامعه ورزش و جوانان استان همدان در پی شهادت دکتر فخری زاده

مدیرکل و جامعه ورزش و جوانان استان همدان «شهادت دکتر فخری زاده» را تبریک و تسلیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان مدیرکل و جامعه ورزش و جوانان استان همدان در پیامی ضمن تسلیت و تبریک شهادت شهید محسن فخری زاده اقدام جنایتکارانه تروریست های وابسطه به استکبار جهانی و رژیم منحوس صهیونیستی را محکوم کردند.

در این پیام آمده است:

بار دیگر تروریست های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی وحشیانه یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی،پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند.

شهید دکتر محسن فخری زاده؛ رییس سازمان پژوهش و نواوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در زمره مدیران ارشد صنعت دفاعی کشور بود که در طول دوران عمر بابرکت خود منشا خدمات فراوانی شده بود و توانسته بود توان دفاعی کشور را به تراز قابل قبولی از بازدارندگی برساند.

ترور این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ضربه سنگینی به مجموعه دفاعی کشور بود، اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده ها آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد.

گروههای تروریستی و آمران و عاملان این اقدام کور هم بدانند که انتقام سختی در انتظار آنها خواهد بود.

جامعه ورزشی استان همدان؛ ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند صنعت دفاعی به فرمانده معظم کل قوا مد ظله العالی، وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، همکاران ایشان و خانواده گرانقدر آن شهید؛ این اقدام ضد حقوق بشر را محکوم می نمایند.

حمید سیفی-مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان
جامعه ورزش و جوانان استان همدان
دفعات مشاهده : 113
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz