شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 06 آذر 1399 - 08:44

مدیرکل ورزش و جوانان در دیدار با سمن های بهار:
حل مشکلات کشور در گرو اعتماد به جوانان است

دکتر حمید سیفی در جمع سازمان های مردم نهاد شهرستان بهار گفت: جوانان استعدادهای ارزشمند جامعه تلقی می شوند و در پیشرفت و آبادانی و حل مشکلات ایران اسلامی نقش مهم و تاثیرگذاری دارند و قطعا حل مشکلات کشور در گرو اعتماد به جوانان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان بهار، نشست سازمان های مردم نهاد شهرستان بهار با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در این دیدار گفت: جوانان باید جایگاه خود را در عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی تشخیص بدهند و بدانند که نقش تاثیرگزاری در پیشبرد کشور به سوی آرمان‌های جامعه دارند.
وی افزود: جوانان ذخیره‌هایی هستند که در آینده نه چندان دور، وظایف سنگنی بر دوش خود خواهند داشت. شاید نقش امروز جوانان در تحصیل و کسب علم خلاصه شده است، اما در آینده وظیفه اداره کشور در پست‌های مختلف برعهده آنان خواهد بود.
دکتر سیفی تصریح کرد: جوانان استعدادهای ارزشمند جامعه تلقی می شوند و در پیشرفت و آبادانی و حل مشکلات ایران اسلامی نقش مهم و تاثیرگذاری دارند.
وی با اشاره به حل مشکلات سازمان های مردم نهاد گفت: در همه جای دنیا بسیاری از امور به تشکل‌های مردمی سپرده می شود و امروز سازمان‌های مردم نهاد نقشی بی بدیلی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند.
در ابتدای این نشست رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار گزارشی از وضعیت سازمان های مردم نهاد این شهرستان ارائه کرد و افزود: خوشبختانه طی یکسال اخیر تعداد سازمان های مردم نهاد جوانان شهرستان از صفر به چهار افزایش یافته است و دو سازمان مردم نهاد در روستای روان و بخش صالح آباد نیز مراحل پایانی ثبت خود را سپری می کنند.
وی افزود: طرح هر روستا یک سمن جوان در شهرستان بهار آغاز شده و قطعا رشد این سمن ها کمک شایانی به توسعه اجتماعی و فرهنگی روستاها خواهد داشت.
در این نشست که در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد نمایندگان تشکل‌های مردم‌نهاد جوانان بهار نیز به طرح مسائل، مشکلات و دیدگاه های خود پرداختند و از مدیرکل ورزش و جوانان خواستند تا رویه ها و فرایندهای دولتی به گونه ای ساماندهی شود که مانع از حرکت رو به جلو سمن ها نشود و حمایت های لازم جهت راه اندازی خانه جوانان و طرح های سمن ها صورت بگیرد.
دفعات مشاهده : 119
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz