شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 05 آذر 1399 - 23:58

پاس زیبای مدیرکل ورزش و جوانان همدان به قهرمانان استان
سیفی: پاس در رشته های مدال آور استان تیم داری می کند

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان یک ظرفیت چند جانبه است که باید با برنامه ای عملیاتی پیش روی کنیم تا بتوانیم تیم های ورزشی همچون کشتی، والیبال، بسکتبال و غیره را نیز برای باشگاه فعال کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، بیش از 13 سال از حضور تیم پاس همدان در همدان سپری می شود و هر سال پیش از حضور این تیم در مسابقات، این تیم درگیر حواشی و مشکلات متعدد مالی و مدیریتی بود که خوشبختانه امسال با مدیریت دکتر سیفی این روزها حال پاس همدان بیش از هر زمانی خوب است و قرار است با کمترین حواشی و مشکل راهی لیگ دو شود.

علاوه بر حمایت و همراهی مردم استان، مسئولین نیز از هرگونه حمایت و همراهی این تیم برای موفقیت هرچه بیشتر دست بر نداشته و همواره با توانی مضاعف برای موفقیت پاس همدان قدم بر میدارند تا انشالله امسال جشن صعود پاس به لیگ یک برپا شود و شاهد درخشش این تیم باسابقه و مردمی در سطح یک فوتبال کشور باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این خصوص، اظهار کرد: پاس همدان یکی از برند های مهم ورزش ورزشی استان همدان است که همواره برای درخشش آن در تلاش هستیم و تمام توان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به آن سمت و سو معطوف شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه امروز با تاکید مقام ارشد استان همدان و نماینده مردم شریف همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در کنار تیم پاس همدان ایستاده ایم و در این راستا طی 50 روز اخیر بیش از ۱۰ جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزار شده است.

حمید سیفی از جذب اسپانسر مالی برای حمایت و همراهی تیم پاس خبر داد و گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان یک ظرفیت چند جانبه است که باید با برنامه ای عملیاتی پیش روی کنیم تا بتوانیم تیم های ورزشی همچون کشتی، والیبال، بسکتبال و غیره را نیز برای باشگاه فعال کنیم.

وی گفت: امروز را فصلی نو در تاریخ باشگاه پاس بدانیم و هدف همه ما احیای مکتب اخلاقی پاس باشد چرا که جای باشگاه پاس در بیشتر رشته های ورزشی کشور خالی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: اعتقاد دارم باشگاه پاس نه تنها در فوتبال بلکه در سایر رشته ها و خصوصا تیم های پایه می تواند کمک کند و بسیار موثر باشد.

وی با اشاره به انتقال پاس به همدان گفت: ایجاد شور و نشاط در فوتبال این شهر را از مزایای حضور پاس در همدان بوده و "حضور پاس موجب پویایی و تحرک دیگر تیم های فوتبال همدان شد اما باید از حضور پاس برای رشد و توسعه سایر رشته ها بهره گرفته می شد که متاسفانه این امر صورت نگرفت.
سیفی ادامه داد : "فوتبال به عنوان یک صنعت می تواند با ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف از جمله گردشگری درآمدزا باشد و با یک برنامه مدون می توان پاس را به خود کفایی اقتصادی رساند
دفعات مشاهده : 82
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz