شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 03 آذر 1399 - 12:41

مدیرعامل باشگاه سروقامتان همدان :
خیز سروقامتان برای برتری در هفته دوم لیگ دسته یک والیبال کشور

مهدی محبی مسعود، مدیرعامل باشگاه سروقامتان همدان با ابراز خرسندی از نتایج بازی های این تیم در هفته اول لیگ دسته یک والیبال کشور، گفت: تیم والیبال سروقامتان در رقابت و جدال خود با تیم های با سابقه کشور توانمند ظاهر شده و بازی خوبی را پشت سرگذاشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، مهدی محبی مسعود، مدیرعامل باشگاه سروقامتان همدان با ابراز خرسندی از نتایج بازی های این تیم در هفته اول لیگ دسته یک والیبال کشور، گفت: تیم والیبال سروقامتان در رقابت و جدال خود با تیم های با سابقه کشور توانمند ظاهر شده و بازی خوبی را پشت سرگذاشته است.
محبی افزود: تیم والیبال سر قامتان همدان در گروه اول مسابقات لیگ دسته یک کشور در شهر مشهد با دستیابی 3 برد مقتدرانه از۵ بازی هفته اول فصل اول را به پایان رساند، سروقامتان همدان ،نماینده استان همدان در مقابل تیم های مقاومت بسیج تهران،مرودشت شیراز و اشتاد سازه مشهد که میزبان اصلی مسابقات بود قرار گرفت و با بازی های تماشایی قدرت خود را به تیم‌های مقابل دیکته کرد.
مدیرعامل سروقامتان ادامه داد: با روحیه عالی بازیکنان، عوامل کادر فنی و مربیگری با هدف حضور در 4 تیم برتر لیگ دسته یک کشور در این بازی ها حضور داریم و برای بازی های هفته دوم نیم فصل اول که 15 آذر ماه سال جاری آغاز خواهد شد از آمادگی کامل برخورداریم.
تیم سروقامتان همدان ، تنها نماینده استان در لیگ دسته یک والیبال کشور است و اعضای آن از جمله جوانان برومند و سروقامت دیار هگمتانه اند.
کادر فنی :مهدی عطایی ، سرمربی-پوریا کرمی ،مربی-حامد امامی دادگر ،مربی-علی عادلی ، مربی بدنسازی
سرپرست: عباس شفیعیان
بازیکنان :
پاسور ها :مصطفی رئیسیان و سینا حاصللو ،ارمین غلامی
سرعتی زن محمد مشیدی ،وحید ریگی،مهدی الاهی و محمد جواد ارایش
دریافت کننده وحید صالحی ضمیر،علی ابراهیمی،بهزاد کاظمی،نیما سمیعی،مبین قهرمانی،سینا حیدری
پشت خط زن فرهاد وزیری،مهدی علینژاد،علی عسگر نیا
لیبرو ،مهران توانایی،مهدی عبدالی ورکانه،نیکان مرادی نشاط
مدیر عامل مهدی محبی مسعود
دفعات مشاهده : 131
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz