شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 25 آبان 1399 - 10:10

در دستور کار هیئت بسکتبال شهرستان ملایر قرار گرفت :
تلاش برای احیاء مجدد و تعجیل در پیگیری و رفع مسائل و مشکلات هیئت بسکتبال شهرستان

سپهری مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر با هدف تلاش برای احیاء مجدد ورزش بسکتبال و بررسی و رفع چالشها و مشکلات پیش روی این هیئت در دفتر خود تشکیل جلسه تخصصی داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،

بررسی چالشها , مسائل و مشکلات هیئت بسکتبال و پیگیری در رفع آنها و نیز احیا ء شدن دوباره رشته ورزشی بسکتبال در سطح شهرستان و بخشهای تابعه از موارد مهمی بود که سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر با حضور معاونت و مسئول امور ورزش بانوان این اداره و مسئول و اعضاء هیئت بسکتبال این شهرستان در دفتر خود تشکیل جلسه تخصصی را داد.

در این جلسه سعید نعیمی مسئول هیئت بسکتبال شهرستان ملایر به بیان عملکرد و وضعیت رشته ورزشی بسکتبال در گذشته و حال و همچنین مسائل و مشکلات موجود در هیئت بسکتبال پرداخت و همکاری سرپست اداره ورزش و جوانان در برطرف نمودن مسائل و مشکلات موجود را خواستار شد.

سپهری سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه همکاری خود را در راه رسیدن به اهداف این رشته ورزشی اعلام داشت و همفکری و همدلی مسئول و اعضاء هیئت بسکتبال را برای رفع آنها خواستار شد .

سپهر ی در ادامه صحبتهای خود گفت : با برگزاری جلسات تخصصی متعدد با رعایت پروتکلهای بهداشتی پیشگیر ی از کرونا ویروس با حضور مربیان و داوران و اعضاء این هیئت میتوان با بررسی دقیق این مشکلات و چالشها و برنامه ریزی کارشناسی شده در رفع مشکلات و چالشهای موجود موفق عمل کرد .

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر در پایان صحبتهای خود ضمن قدر دانی از زحمات و تلاشهای مسئول و اعضاء این هیئت گفت : رشته ورزشی بسکتبال در گذشته در دو بخش آقایان و بانوان طبق بررسی های به عمل آمده دارای سوابق درخشانی در حضور در مسابقات و لیگها و قهرمانی ها در استان وکشور بوده که این رشته ورزشی باید در آینده به مانند قبل و فراتر از آن باشد و از مسئول آن خواست تا با برنامه ریزیهای انجام شده در زمان قرنطینه به جهت پیشگیری از شیوع کرونا ویروس با برگزاری دوره های آموزشی آنلاین نسبت به ارتقاء و به روز نمودن سطح علمی مربیان و ورزشکاران و داوران خود در پسا کرونا با ارائه طرحهای نو و سازنده و همچنین برنامه هایی چون استعدادیابی و برگزار ی مسابقات و انجام برنامه هیا فرهنگی آموزشی در جذب جوانان به ورزش و همچنین جذب اسپانسر نهایت سعی و تلاش خود را انجام تا در آینده شاهد احیاء دوباره و پیشرفت و گسترش این رشته ورزشی در سطح شهرستان و بخشهای تابعه باشیم .

حاضرین در جلسه نیز هر کدام به بیان راهکارها و پیشنهادات خوب و سازنده خود برای هر چه بهتر شدن فعالیت این هیئت در شهرستان پرداختند .
معرفی اعضاء جدید هیئت تو سط مسئول آن , ایجاد پایگاههای استعدادیابی در مدارس , ساماندهی مربیان توسط هیئت و در اختیار گذاشتن سانسهای رایگان برای برگزاری کلاسهای جدید تو سط اداره , برگزاری کلاسهای آموزشی آنلاین در فضای مجازی و همکاری کامل اعضاء این هیئت برای رفع مشکلات موجود و پیش رو از مصوبات مهم این جلسه بود که به تصویب رسید .
دفعات مشاهده : 75
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz