شرح
تاريخ خبر :  شنبه 24 آبان 1399 - 16:52

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
شهر مریانج قطب کمپ‌های تیم ملی کشور می شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: شهر مریانج قطب کمپ‌های تیم ملی کشور می شود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، پیش از ظهر شنبه شهردار و اعضای شورای شهر مریانج با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان دیدار و گفتگو کردند.
حمید سیفی در این دیدار با اشاره به اقدامات انجام‌شده در مدت کوتاه انتصاب به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: خوشبختانه با همراهی استاندار محترم و همچنین نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اقدامات خوبی در ورزش و جوانان استان همدان در حال پیگیری است که بخشی از آن‌ها انجام‌شده است.
وی با اشاره به ظرفیت عظیم مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی مریانج، گفت: این مجموعه با دارا بودن تمامی امکانات ورزشی در کشور کم‌نظیر است لذا می‌طلبد با برنامه‌ریزی درست، ایجاد انگیزه در راستای بالا بردن بهره ورزی مجموعه از ظرفیت آن به‌درستی استفاده شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تأکید بر ضرورت شناسنامه‌دار کردن مجموعه‌های ورزشی استان خصوصاً مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی مریانج، گفت: در خصوص مشکلات حقوقی مجموعه نیز تیمی مجرب برای پیگیری و رفع مشکلات تشکیل خواهد شد تا با بهره‌گیری از حمایت شهرداری و شورای شهر مریانج محدودیت‌های موجود را رفع کنیم.
وی بابیان اینکه در آینده‌ای نزدیک شهر مریانج نه‌تنها قطب کمپ‌های تیم ملی کشور بلکه منطقه خواهد شد، گفت: در حال حاضر با پیگیری‌های صورت گرفته از طریق مدیرکل روابط بین‌الملل وزارت ورزش مقررشده سفرای کشورهای حاشیه خلیج‌فارس برای بازدید از ظرفیت‌های استان خصوصاً مجموعه شهید حاجی بابایی به همدان سفر کنند تا زمینه لازم برای حضور ورزشکاران کشورهای عربی در استان همدان را فراهم کنیم.
علیزاده شهردار مریانج نیز در ادامه ضمن تقدیر ازنظر مثبت و روحیه تعاملی مدیرکل ورزش و جوانان استان همه درزمینهٔ های مختلف زیرساختی، فرهنگی، ورزشی و جوانان، گفت: امیدواریم حضور شما در استان زمینه ارتباط هرچه مؤثرتر با شهرداری را فراهم کند تا بخشی از مسائل پیرامون ورزش و جوانان مریان خصوصاً مجموعه شهید حاجی بابایی مرتفع شود.
وی با اشاره به اینکه شهر مریانج از دوران دفاع مقدس تاکنون جوانان مؤمن و انقلابی داشته و دارد که در سرنوشت استان تأثیرگذار بوده‌اند، گفت: در حال حاضر فعال شدن رشته‌های ورزشی در شهر مریانج برای جوانان از ضروریات است./03
دفعات مشاهده : 97
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz