شرح
تاريخ خبر :  شنبه 24 آبان 1399 - 11:25

برگزاری دوره دیجیتال مارکتینگ در شهرستان رزن

در راستای آشنایی با مهارت های کارآفرینی دوره توانمند سازی کارآفرینی و بازاریابی مجازی (دیجیتال مارکتینگ) ویژه بانوان شهرستان رزن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان رزن؛ در راستای آشنایی با مهارت های کارآفرینی دوره توانمند سازی کارآفرینی و بازاریابی مجازی(دیجیتال مارکتینگ) ویژه بانوان با همکاری موسسه اندیشه های تابان، امور بانوان فرمانداری و اداره ورزش و جوانان در محل خانه شطرنج رزن با حضور ۲۰ نفر از بانوان برگزار گردید.
سمیرا موسوی مسئول برگزاری این دوره گفت:آشنایی با روش های خلاقیت و نوآوری، مدل های کسب و کار، راههای افزایش این مهارت و فرصت ها و چالش های کارآفرینی از اهداف برگزاری این دوره می باشد.
وی با اشاره به اینکه ظرفیت ها و استعدادهای بالقوه بسیاری در جامعه زنان این شهرستان وجود دارد که برغم دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی قادر به ورود به بازار کار نیستند ابراز داشت:مشکل عمده جامعه جویای کار نبود مهارت و شناخت کافی از بازار کسب و کار است که برگزاری دوره های مختلف آموزش های کارآفرینی می تواند فرصتی در جهت اشتغال زایی و کسب مهارت برای بانوان باشد.
دفعات مشاهده : 74
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz