شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 22 آبان 1399 - 10:22

در شهرستان کبودراهنگ
جلسه کمیته فرهنگی تربیتی ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع فضای مجازی برگزار شد

جلسه کمیته فرهنگی تربیتی ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع فضای مجازی درمحل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان کبودراهنگ، در این جلسه سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ گفت:ظرفیت های فضای مجازی را به جامعه معرفی کنیم و علاوه بر این آسیب های ظرفیت های فضای مجازی را نیز باید در جامعه تبیین کنیم. در حال حاضر فضای مجازی به نوعی بخشی از زندگی افراد شده است. قراگوزلو بیان کرد فضای مجازی از جمله مواردی است که با آمدنش بسیاری از روابط و مناسبات اجتماعی، علمی، آموزشی و حتی فرهنگی را با تغییرات گسترده روبرو کرد. همانطور که این روزها فرزندان‌مان به واسطه عدم حضور در مدرسه به دلیل شیوع کرونا از فضای مجازی استفاده می‌کنند باید هم خودشان آگاه باشند و هم والدین و معلمان مدارس توصیه‌های لازم برای استفاده از درگاه‌های مختلف فضای مجازی را به دانش‌آموزان ارائه دهند و آموزش مستمر نیز برای دانش‌آموزان و والدین انجام شود.
همچنین فتح الله ضابطی رئیس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی و مسول کمیته فرهنگی تربیتی ستاد ساماندهی امور جوانان نیز در این جلسه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص فضای مجازی اظهار کرد: فضای مجازی قتلگاه نوجوا نان و جوانان ما شده است و ورود هوشمندانه در این فضا از ملزومات امروز جامعه است.وی با اشاره به استفاده حداکثری از فضای مجازی افزود:بهترین روش حمله به شبهات دشمن حمله با ابزار خود اوست و حرکت جهادی در این عرصه دشمن را شکست خواهد داد.ضابطی نسل جدید جوانان جامعه را نسل اینترنت و فضای مجازی دانست و عنوان کرد: فضای مجازی امروز با تسخیر سبک زندگی جوانان در حال رخنه به فرهنگ ها و باورهای ماست.رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کبودراهنگ گفت: شبکه مجازی مرزها را شکسته است و دشمن از طریق اینترنت موبابل و شبکه های اجتماعی وارد خانه های ما شده است.
دفعات مشاهده : 70
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz