شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 21 آبان 1399 - 16:41

امام جمعه رزن:
وحدت و همدلی برای خدمت به مردم در دستور کار باشد

امام جمعه رزن، گفت: وحدت و همدلی برای خدمت به مردم در دستور کار باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان حمید سیفی با حجت الاسلام علی اکبر منصوری امام جمعه رزن دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام منصوری در این نشست ضمن تقدیر از عملکرد ورزش و جوانان در استان همدان و شهرستان رزن، گفت: انچه برای خدمت به مردم بیش از هرچی باید مورد توجه باشد همدلی، وحدت و اخلاص است چراکه وجود این فاکتور ها می تواند بسیاری از مسائل و حواشی را کنار بگذارد.
وی با بیان اینکه خوشبختانه این خصوصیات در مسئولین شهرستان رزن دیده می شود، گفت: در حوزه ورزش و جوانان شهرستان و استان هرآنچه در توان داشته باشیم برای توسعه آن به اجرا خواهیم گذاشت و همواره ضمن حمایت از ورزش و جوانان مطالبات مردم شهرستان رزن را پیگیری خواهیم کرد.
امام جمعه رزن با بیان اینکه تعهد کاری باید در همه کارمندان وجود داشته باشد تا بتوانیم به انچه که برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ترسیم شده است دست پیدا کنیم، امام جمعه رزن در ادامه عنوان داشت :وجود تعهد کاری و خدا را ناظر بر اعمال دانستن علاوه بر پیشرفت بهتر امور موجب عاقبت بخیری نیز خواهد شد لذا توصیه می کنم همچنان که در حال حاضر از این مهم برخوردار هستید در اینده نیز نسبت به پیشرفت و بالندگی آن با بهره گیری از سیره معصومین و شهدای گرنقدر تلاش کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز در ادامه حمایت‌های همه‌جانبه ائمه جمعه و جماعات استان همدان را برای پیشرفت آبادانی هرچه بیشتر استان همدان را خواستار شد و گفت: در حوزه ترویج مسائل فرهنگی و ایثار شهادت اقدامات خوبی در دستگاه ورزش و جوانان استان همدان در دستور کار است ./03
دفعات مشاهده : 100
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz