شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 21 آبان 1399 - 15:45

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
برگزاری مسابقات و اردوهای ورزشی در استان همدان زمینه رونق اقتصادی و اشتغال را فراهم می کند

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: برگزاری مسابقات و اردوهای ورزشی در استان همدان زمینه رونق اقتصادی و اشتغال را فراهم می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، پیش از ظهر چهارشنبه مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان جهت حضور در نشت هم اندیشی با مسئولین شهرستان رزن به این شهرستان سفر کرد.
حمید سیفی در این جلسه که با حضور نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر با تدابیر ویژه استاندار محترم و همراهی نمایندگان استان همدان تعامل خوبی در راستای توسعه همه جانبه استان وجود دارد.
وی با تاکید بر اینکه امروز باید بیش از هر زمانی خدمتگزار مردم باشیم، گفت: یکی اقداماتی که در حوزه ورزش در راستای توجه به معیشت جامعه ورزشی می توان انجام داد سپردن اماکن ورزشی به دست هیئت های ورزشی، قهرمانان و ورزشکاران است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه در حوزه ظرفیت های ورزشی استان همدان دارای پتانسیل های فراوان برای کسب در آمد است، گفت: امروز ما باید زمینه پویایی و نشاط در جامعه و جوانان را ایجاد کنیم.
وی ادامه داد: انچه جوانان در این حوزه مطالبه گر هستند بحث اشتغال، ازدواج و مسکن است که امیدواریم با برنامه ریزی هایی که صورت خواهد گرفت و یا بخشی از آن در حال انجام است بتوانیم بخشی از این مشکل را مرتفع کنیم.
سیفی، گفت: استان همدان ظرفیت برگزاری کمپ مسابقات ملی، اردوهای ورزشی را با توجه به ارتفاع از سطح دریا و شرایط آب و هوایی ویژه دارد.
وی گفت: توسعه این مهم میتواند رونق اقتصادی و اشتغال در دستگاه ورزش و جوانان فراهم نمایند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در ادامه این نشست به همراه نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از پروژه ورزشگاه شهدای رزن بازدید کردند و گفت: این پروژهتا کنون با اعتبار 8 میلیارد و 800 میلیون ریال و 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل و بهره برداری نیازمند۳۰میلیارد ریال اعتبار است که امیدواریم هرچه سریع تر به بهره برداری برسد.
وی در ادامه از دیگر پروژه ها و زیرساخت های این شهرستان در شهر دمق بازدید کرد و قول های مساعدی در راستای تکمیل و تجهیز پروژه های مذکور را دادند./03
دفعات مشاهده : 85
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz