شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 21 آبان 1399 - 12:03

با مساعدت صندوق کارآفرین امید استان همدان:
اختصاص تسهیلات یک میلیارد ششصد میلیون ریالی باکارمزد4درصد

معاون فرماندار کبودراهنگ گفت: به باشگاههای خصوصی آسیب دیده ازکرونا در شهرستان کبودراهنگ 1/600/000/000 ریال اعتبارباکارمزد4درصد تخصیص یافت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان کبودراهنگ:جهانیان معاون فرماندار کبودراهنگ بیان کرد، اهمیت سلامت و معیشت مردم را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت : نمی توان در خصوص وضعیت کرونا نظر قطعی داد، چرا که این ویروس رفتار غیر قابل پیش بینی داشته و تا آنجا پیش رفته که اقتصاد دنیا در مقابل این ویروس میکرونی زمین‌گیر شده که باید با شرایط جدید برنامه ریزی کنیم.
معاون فرماندار کبودراهنگ، تصمیمات عرصه ورزش را متاثر از  مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا دانست و تصریح کرد : بر همین اساس کلیه فعالیتهای ورزشی در سطح شهرستان و به تبع آن باشگاه‌های خصوصی از 5 اسفند تا کنون تعطیل شده است لازم به ذکر است 8 باشگاه خصوصی در شهرستان کبودراهنگ فعال می باشد.
جهانیان اهمیت فعالیت باشگاه‌های خصوصی را که متاثر از بیماری کرونا دچار مشکلات اقتصادی شدند مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: اعتبار یک میلیارد و ششصد میلیون ریالی با کارمزد چهار درصد با همکاری صندوق کارآفرین امید استان به باشگاه های خصوصی آسیب دیده از بیماری کرونا در کبودراهنگ پرداخت میگردد .
دفعات مشاهده : 88
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz