شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 20 آبان 1399 - 09:56

تجلیل از جانبازان ورزشکار شهرستان بهار به مناسبت هفته پارالمپیک

به مناسبت گرامیداشت هفته پارالمپیک و با حضور فرماندار بهار از جانبازان ورزشکار این شهرستان تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار، به مناسبت گرامیداشت هفته پارالمپیک و با حضور احسان قنبری فرماندار، صفی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان، زارعی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران، خانم شهبازی رئیس هیات جانبازان و معلولین این شهرستان، آیین تجلیل از جانبازان ورزشکاران برگزار گردید.
فرماندار بهار در این مراسم گفت: جانبازان نماد پایداری و حفظ کیان اسلامی هستند و این عزیزان سرمایه های کمیاب واصیل انقلاب می باشند.
وی بر اهمیت و نقش تبیین موازین اخلاقی در بین جامعه ورزشکاران و قهرمانان تاکید کرد و افزود: در زمان حاضر در سطح جهان ورزش دارای بالاترین پایگاه اجتماعی است و بی شک این پایگاه در بسیاری از مناطق تاثیری فراتر از ورزش دارد و زمینه ساز عناصر فرهنگی نیز شده است.
احسان قنبری با اشاره به اهمیت معرفی الگوهای ورزشی ماندگار که سجایای اخلاقی آنان زبانزد است، خاطرنشان کرد: این امر می‌تواند رفتارهای غیر فرهنگی را کمتر کند، زیرا الگوسازی در دنیای کنونی اهمیت دارد.
وی در پایان گفت : جانبازان دفاع مقدس یکی از سرمایه های گرانبهای مملکت هستند وباید برای حفظ این اثار به عنوان خاطرات جنگ کوشا باشیم .
لازم به ذکر است در این مراسم محمد نوری غلامی، صفرعلی وزیری جمیل، اسماعیل نقی پور، بشیر اسماعیلی فرجام از جانبازان و آزادگان هشت سال جنگ تحمیلی توسط فرماندار بهار مورد تقدیر قرار گرفتند.




دفعات مشاهده : 90
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz