شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 19 آبان 1399 - 08:23

حسن ترابی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فامنین گفت:
حفظ سلامت و جان مردم اولویت اول است

جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات باشگاههای خصوصی شهرستان فامنین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان فامنین، جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات و خسارات وارد شده به باشگاههای خصوصی در زمان تعطیلی این باشگاهها به جهت پیشگیری از شیوع ویروس کوید 19 با حضور سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ، اعضای هیئت بدنسازی و پرورش اندام ، مدیران باشگاههای خصوصی، کارشناس مربوطه فرمانداری شهرستان ، کارشناس مربوطه شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین برگزار شد.
حسن ترابی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فامنین در این جلسه اظهارداشت :با توجه به آمار بالای شیوع بیماری کوید 19 در سطح استان و صرفا به منظور پیشگیری از ادامه این روند نگران کننده ، محدودیت اعلام شده باید اجرا شود.
وی با بیان اینکه این محدودیت تا 24 آبان ماه ادامه دارد و قابل تمدید است، تصریح کرد:طبق این دستورالعمل تمامی فعالیت های ورزش اعم از دولتی وخصوصی اجازه فعالیت ندارند .بازرسان ویژه اداره ورزش و جوانان شهرستان فعالیت های غیر قانونی را رصد خواهند کرد و با متخلفین برخورد و نسبت به پلمپ اماکن و باشگاه ورزشی اقدام خواهد شد .
میکائیلی کارشناس شبکه بهداشت و درمان در این جلسه بیان کرد:با توجه به شرایط حاد پیش آمده در استان ازهیئت های ورزشی و ورزشکاران دعوت میشود بعنوان سفیران سلامت در کنار کارکنان بهداشت و درمان قرار بگیرند./.
دفعات مشاهده : 80
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz