شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 18 آبان 1399 - 20:15

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان تأکید کرد:
ضرورت توجه به جایگاه پیشکسوتان در ورزش استان همدان/هر خانه به باشگاه ورزشی تبدیل شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بر ضرورت توجه به جایگاه پیشکسوتان در ورزش استان همدان تأکید کرد و گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده در بحث کرونا و تعطیلی فعالیت های ورزشی برای جلوگیری از ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن هر خانه به باشگاه ورزشی تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در دیدار با سرپرست و اعضای هیئت والیبال استان همدان و همچنین کمیته راگبی استان ضمن تأکید بر ضرورت نقش پیشکسوتان در موفقیت ورزشکاران و جوانان، گفت: پیشکسوتان ورزش استان همدان روزی برای بالندگی و درخشش ورزش استان از جوانی و تفریحات بسیار خود گذشتند و اندوخته‌ها و تجربه‌های فراوانی را در این راه کسب کردند لذا نباید بگذاریم این مهم فراموش شود.
وی با تأکید بر اینکه حضور پیشکسوتان در ورزش موجب شادابی و تشویق جوانان نیز می‌شود، گفت: امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی درست در رشته‌های ورزشی از توان و ظرفیت پیشکسوتان استان همدان بیش‌ازپیش بهره‌مند شویم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ارتباط ورزش با دانشگاه را دیگر راه مهم برای تقویت زیرساخت‌های رشته ورزشی و به‌کارگیری ظرفیت‌های نو برای ورزش و ورزشکاران عنوان کرد و گفت: آنچه تاکنون به همه ورزشکاران توصیه‌شده ارتباط مؤثر با جامعه دانشگاهی است چراکه در دنیایی سرشار از ارتباط امروز نمی‌توان با تک‌روی و تک‌بعدی فکر کردن موفق بود.
وی با اشاره به شرایط متأثر از شیوع ویروس کرونا در استان و کشور، گفت: امیدواریم دانشمندان ما هرچه سریع‌تر بتوانند راهی برای مبارزه و مقابله با این ویروس کشف کنند تا بتوانیم فعالیت‌های خود را به حالت عادی بازگردانیم اما تا آن زمان باید از طرق مختلف به‌نوعی که سلامت جامعه تحت و شعاع قرار نگیرد ورزش همگانی را در دستور کار داشته باشیم.
سیفی بر اجرای طرح هر خانه یک باشگاه ورزشی در استان همدان تأکید کرد و گفت: امروز با توجه به شرایط کرونا و برخی قرنطینه‌هایی که افراد به‌ناچار باید متحمل شوند انجام حرکات و نرمش‌های ورزشی می‌تواند در تقویت سیستم ایمنی ایشان مؤثر باشد لذا به همه هیئت‌های ورزشی توصیه می‌شود در بحث ورزش همگانی با بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی فعال باشند./03
دفعات مشاهده : 83
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz