شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 18 آبان 1399 - 13:45

دیدار فرماندار بهار با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان

ظهر امروز فرماندار شهرستان بهار با مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار و انتصاب وی در این سمت را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار؛ فرماندار بهار در این نشست با تشریح وضعیت ورزش شهرستان گفت: تکمیل سالن‌ها و فضاهای ورزشی نیمه‌کاره و استفاده بهینه و بهره‌گیری از حداکثر ظرفیت سالن‌های موجود یکی از دغدغه‌های ورزشکاران وجوانان شهرستان بهار است که باید به آن توجه شود.

احسان قنبری خواستار پیگیری مسائل ورزش شهرستان با بهر‌ه‌گیری از کمک‌های اداره کل ورزش و جوانان شد و تصریح کرد: امیدواریم با پیگیری‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان، شاهد گشایش‌های خوبی در  زمینه ورزش وجوانان شهرستان باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های اساسی ما در حوزه ورزش استان، بازیابی جایگاه واقعی ورزش در شهرستان ها می باشد.

دکتر سیفی با اشاره به پیشینه پرورش ورزشکاران و قهرمانان متعدد ملی و بین المللی در شهرستان بهار، افزود: بهار از دیرباز ورزشکاران خوبی داشته است و در حال حاضر جایگاه کنونی ورزش باید ارتقا یابد.

وی افزود: خوشبختانه فرماندار بهار یکی از افراد دلسوز و علاقمند در ورزش است و ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار یکی از نیروهای جوان و خوش فکر ورزش استان است که امیدواریم شاهد رشد و گسترش ورزش در این شهرستان ورزش خیز باشیم.

در این نشست که صفی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان و خدایی مسئول روابط عمومی فرمانداری نیز حضور داشتند مقرر شد دکتر سیفی مدیرکل ورزش و جوانان استان در آینده نزدیک با حضور در شهرستان بهار بازدیدی از وضعیت اماکن ورزشی در حال بهره برداری و در حال احداث شهرستان داشته و در جریان مشکلات و معضلات ورزش و حوزه جوانان قرار گیرد.
دفعات مشاهده : 118
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz