شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 18 آبان 1399 - 08:01

دیدار فرماندار اسدآباد با سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اسد آباد

فرماندار شهرستان اسدآباد از قول مساعد در راستای اختصاص زمین مناسبت برای ساخت و احداث سالن چند منظوره در محله حاشیه نشین محمود بیگی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان اسدآباد ;
مجید درویشی فرماندار اسدآباد در بازدید از مجموعه ورزشی آزادی و دیدار با سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اظهار کرد:توجه به ورزش جوانان و نوجوانان یک ضرورت بوده و باید در راستای توزیع عادلانه امکانات و زیر ساخت های ورزشی به مناطق حاشیه نشین و محروم شهرستان نیز توجه ویژه ای داشته باشیم که در همین راستا قول مساعد اختصاص زمین 1000 متری به اداره ورزش و جوانان برای ساخت سالن چند منظوره ورزشی در محله محمود بیگی را می دهیم. وی در ادامه با تأکید بر استفاده از ظرفیت ,آراء و نظرات پیشکسوتان ورزشی شهرستان در راستا پیشبرد ارتقاء ورزش اسدآباد تصریح کرد: برگزاری هفتگی جلسات هم اندیشی با پیشکسوتان اداره ورزش و جوانان اسدآباد در رابطه با راهکارهای رشد ورزش شهرستان توسط اداره ورزش می تواند در این امر میسر واقع شود .
فرماندار اسدآباد در ادامه بیان کرد :محوطه مجموعه ورزشی آزادی دارای فضای بسیار خوب و مناسبی است که برای مرمت و زیبا سازی آن باید اقدامات لازم انجام گیرد. درویشی در رابطه با بازسازی زمین چمن فوتبال شهید راحمی و پیست دوومیدانی مجموعه ورزشی خاطر نشان کرد:سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان با پیگیری جذب اعتبار طرح فوق باید سریعا نسبت به بازسازی طرح اقدام کند.
دفعات مشاهده : 92
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz