شرح
تاريخ خبر :  شنبه 17 آبان 1399 - 12:35

شرکت بازیکنان همدان در مسابقه جهانی مینی گلف به صورت مجازی

بازیکنان مینی گلف همدان در مسابقه جهانی مجازی مینی گلف شرکت کردند .به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ،بازیکنان مینی گلف همدان در مسابقه جهانی این رشته که به صورت مجازی برگزار میگردد شرکت نمودند .
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف استان بیان کرد : چندی پیش با ارائه طرحی از سوی فدراسیون جهانی مینی گلف و اعلام آن توسط فدارسیون گلف کشور عزیزمان ایران ، مبنی بر برگزاری مسابقه ای به صورت مجازی بازیکنان واجد شرایط را مطلع ساختیم تا در صورت تمایل در این رویداد مجازی شرکت نمایند.
وی ادامه داد : این مسابقه جهت بازیکنان در رده سنی ۱۰ تا ۲۳ سال برگزار گردید و شرکت کنندگان در آن می بایست در ابتدا با ارسال مشخصات فردی خود از طریق ایمیل ثبت نام اولیه را انجام می دادند.
رییس هیئت گلف همدان گفت : در این خصوص تعداد ۱۵ نفر از بازیکنان رشته مینی گلف در دو بخش بانوان و آقایان در این مسابقه شرکت کرده اند .
سالوند افزود : در بخش دوم و اصلی این رویداد بازیکنان، با ضبط فیلمی از ضربات خود و ارسال آن از طریق ایمیل در این مسابقه شرکت نمودند که باتوجه به شرایط پیش آمده در رابطه با بیماری کرونا روز های پنجشنبه و جمعه پس از اخذ مجوز های لازم بازیکنان با رعایت کامل موارد و پروتکل های بهداشتی به تواتر و تعداد حداکثر سه نفر با حضور در سایت مینی گلف اقدام به این کار نمودند.
وی در پایان خاطر نشان کرد : باباخانی و حمیدی کارشناسان اداره ورزش و جوانان استان همدان نیز با حضور در محل از نحوه عملکرد آنان بازدید به عمل آوردند و با توجه به ایده ها و طرح های خلاقانه ای که بازیکنان ارائه دادند امید میرود که در این رقابت حائز عناوین برتر شوند .
دفعات مشاهده : 104
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz