شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 15 آبان 1399 - 11:45

مدیرکل ورزش و جوانان همدان در دیدار با رئیس و اعضا هیات کاراته
جذب اسپانسر حلقه مفقوده در ورزش استان/آسیب حضور افراد غیر ورزشی در استان

حمید سیفی در ادامه اظهار داشت :با برگزاری جلسات منظم و تخصصی با اعضا هیات کاراته ،پیشکسوتان و ورزشکاران سعی خواهیم نمود برنامه ریزی مناسبی برای حرکت روبه جلو این رشته انجام دهیم .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان در دیدار با ارکان هیات کاراته استان همدان وجود پشتوانه مالی و اسپانسر در کلیه رشته های ورزشی را حائز اهمیت دانست و گفت: جذب اسپانسر به خوبی انجام نشده و باید هیات‌های ورزشی در راستای پیشبرد اهداف و رشد ، اعتلای ورزش استان به دنبال جذب حامی مالی باشند.

وی با اشاره به اینکه پیشکسوتان و قهرمانان باید جایگاه قابل احترامی را دارا باشند تصریح کرد :سیاست دستگاه ورزش حفظ،حمایت و بهره گیری از تجارب ارزنده این سرمایه های ملی است .
سیفی خاطرنشان کرد: هزینه های سنگین و نبود منابع کسب درآمد در کنار شیوع ویروس کرونا باعث محدود شدن فعالیت های ورزشی شده است و مشکلات بسیاری را ایجاد کرده و لازمه رفع اینگونه مشکلات برنامه ریزی مدون و بهره گیری از نظر کارشناسان است.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان افزود: کاراته جزو رشته های پر طرفدار با جامعه آماری بسیار است و لازم است برا بهبود امور از تمام ظرفیت موجود در استان بهره ببریم و سیاست اصلی در دستگاه ورزش جذب تمامی افراد با نظرات مختلف است نه دفع آنان.


✅مدیرکل ورزش و جوانان همدان با اشاره به اینکه باید ورزش همگانی را توسعه دهیم ، گفت: در ایام کرونا باید از برنامه‌هایی برای ایجاد انگیزه استفاده شود که بتوانیم جامعه را از خمودگی، استرس و اضطراب دور بنماییم .

🟠با تمان توان یاری گر دستگاه ورزش هستیم

🔹رئیس هیات کاراته نیز ضمن عرض تبریک انتصاب مدیر کل ورزش و جوانان افزود:با بهره گیری از ظرفیت ورزشکاران ،اساتید ،پیشکسوتان این رشته به دنبال افتخار آفرینی برای ورزش استان بپده و در همه جوانب یاری گر دستگاه ورزش هستیم .

🔹محمد زنگنه گفت:عدم وجود منابع مالی مناسب و تعطیلات ناشی شیوع ویروس کرونا شرایط را برای فعالیت این رشته با مشکل روبرو نموده و تنها در رشته کاتا به شکل مجازی فعالیت ادامه دارد.
🔹وی در پایان ضمن اشاره به کنسل شدن کلاس داوری بانوان به علت شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: همدان در مسابقات کاتا بانوان
جز ۵ هیات برتر در سطح کشور شناخته شد همچنین ثبت نام لیگ کاراته آغاز شده و استان همدان با چند تیم قصد حضور در مسابقات را دارد .
دفعات مشاهده : 90
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz