شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 15 آبان 1399 - 08:48

برگزاری دومین جلسه شورای اداری اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر در هفته وحدت

سپهری در دومین جلسه شورای اداری پیروی از بیانات گوهر بار مقام معظم رهبری و استفاده از سخنان بزرگان دین و تجربیات پیشکسوتان ورزش را در راه رسیدن به اهداف پیش روی ورزش و امور جوانان را مهم و الزامی دانست .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،

دومین جلسه شورای اداری اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در دفتر ریاست این اداره با رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا ویروس برگزار شد.

سپهری سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر ضمن گرامیداشت هفته وحدت و تبریک ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) از زحمات و تلاشهای همکاران خود در هفت ماهه گذشته در سال جاری قدر دانی و تقدیر و تشکر به عمل آورد و پیروی از منویات مقام معظم رهبری خصوصاً فرازی از بیانات ایشان خطاب به کارمندان دولت با این مضمون که "از همه‌ی قدرت فکری و عملی خودتان، در محیط کار استفاده کنید. نگذارید ساعتی از ساعات کار شما، به بطالت یا به کم‌کاری بگذرد" و هچنین استفاده از سخنان بزرگان دین و تجربیات پیشکسوتان ورزش و همچنین ادامه دادن راه شهدای والا مقام را در راه پیشرفت و رسیدن به اهداف پیش روی ورزش و امور جوانان این شهرستان را مهم و الزامی دانست.

وی در ادامه صحبتهای خود به تشریح نقاط قوت و ضعف اداره ورزش و جوانان و هیئتهای ورزشی پرداخت و از همکاران خود خواست تا با جدیت و تلاش وافر خود در این روزهای سخت کرونایی با استفاده از قوه تفکر و علم روز ورزش نسبت به ارائه طرحهای نو در زمینه های مختلف ورزشی , فرهنگی و آموزشی بپردازند و از روسا و اعضاء هیئتها ی ورزشی نیز بخواهند تا زمینه های فوق برنامه ها و طرحهای سازنده و کارآمد خود را که موجب ارتقاء و پیشرفت ورزش و امور جوانان در همه زمینه ها خصوصا" موارد ذکر شده و همچنین در جذب اسپانسر و جذب جوانان و فرزندان این سرزمین به سوی ورزش میشود را ارائه دهند تا با جمع بندی آنها بتوان در این راه قدمهای مثبتی برداشت تا در زمان پسا کرونا در همه زمینه ها شاهد تحول و پویایی خوبی باشیم .

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر در پایان صحبتهای خود گفت : د ر زمان کرونا نیز با استفاده از فضا ی مجازی میتوان نسبت به برگزاری دوره های آموزشی آنلاین با همکاری هیئت های ورزشی برای ارتقاء و بالا بردن سطح علمی ورزشکاران و مربیان و داوران و همچنین برگزاری کلاسهای آسیب های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر و فرهنگ سازی ورزش در خانه و ... اقدام کرد تا در پسا کرونا شاهد به روز شدن اطلاعات ورزشی این عزیزان با علم روز ورزش باشیم و از همکاران خود خواست تا در این زمینه با جدیت وارد شده تا از بازخورد خوبی در سطح شهرستان و بخشهای تابعه برخوردار باشد.

حاضرین در جلسه نیز هر کدام در پست و حیطه وظایف خود به بیان نقطه نظرات , راهکارهای خوب و سازنده و پیشنهادات به روز خود پرداختند تا به لطف خداوند و با اجرایی شدن آنها شاهد پویایی و شکوفایی ورزش و امور جوانان چه در زمان کرونا و چه در زمان پسا کرونا باشیم .
دفعات مشاهده : 64
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz