شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 14 آبان 1399 - 15:05

تقدیر فرماندار از ورزشکار معلول شهرستان بهار به مناسبت هفته پارالمپیک

به مناسبت روز ملی پارالمپیک فرماندار شهرستان با حضور در منزل بهناز گلجانی تلاوت از این ورزشکار مدال آور معلول کم توان ذهنی بهار تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل بهار؛ همزمان با گرامیداشت هفته ملی پارالمپیک؛ فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان بهار از بهناز گلجانی ورزشکار و قهرمان کم توان ذهنی با نیازهای ویژه تجلیل کرد.

گلجانی در مسابقات کم توانان ذهنی در رشته دوومیدانی چندین مدال کشوری و استانی کسب نموده است.

فرماندار بهار در این دیدار ضمن تبریک ولادت پیامبر اسلام (ص) و امام صادق(ع) گفت : معلولین همواره ثابت کرده اند که توانایی متفاوت آنها مانع از حضورشان در جامعه نیست.

وی بیان کرد: روح امید را همچنان باید در جامعه ورزش معلولان زنده نگاه داشت و از تمام ظرفیت‌ها در جهت توسعه ورزش معلولان کمک گرفت.

احسان قنبری اضافه کرد:‌ ورزشکاران ما با غیرت، شجاعت و حماسه‌آفرینی ثابت کردند که معلولیت در ذهن انسان‌هایی است که نمی‌توانند از توانایی‌های خود بهره‌مند شوند.

در این مراسم که ادیب عضو شورای شهر؛ خدایی مدیر روابط عمومی فرمانداری؛ خانم شهبازی رئیس و استاد احمدی نائب رئیس هیات جانبازان و معلولین شهرستان حضور داشتند فرماندار با اهدا هدیه از بهناز گلجانی تجلیل بعمل آورد.


 
دفعات مشاهده : 84
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz