شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 14 آبان 1399 - 11:38

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خبر داد:
جذب 50 میلیارد ریال اعتبار برای تسریع درروند ساخت زورخانه بین‌المللی همدان

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از جذب 50 میلیارد ریال اعتبار برای تسریع درروند ساخت زورخانه بین‌المللی همدان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در بازدید از پروژه زورخانه بین‌المللی همدان که با حضور دکتر حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: پروژه زورخانه بین‌المللی همدانی یکی از پروژه‌های اولویت‌دار استان همدان در حوزه ورزش و جوانان است.
وی گفت: با پیگیری‌های که توسط مسئولین خصوصاً دکتر حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس و همچنین مقام عالی دولت در استان همدان درزمینهٔ جذب اعتبارات صورت گرفته در حال حاضر این پروژه دارای 28 درصد پیشرفت فیزیکی است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، ادامه داد: از ابتدای آغاز عملیات اجرایی این پروژه تاکنون یک میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار جهت ساخت آن هزینه شده است.
وی گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های مصرانه مسئولین استان در رأس دکتر حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اخیراً 50 میلیارد ریال اعتبار برای تسریع بخشیدن به روند ساخت زورخانه بین‌المللی همدان جذب‌شده است.
سیفی خاطرنشان کرد: ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی در استان همدان دارای ورزشکاران و علاقه‌مندان بسیاری است و با توجه به ظرفیت این پروژه پس از بهره‌برداری همدان توانایی میزبانی شایسته بسیاری از مسابقات کشوری و بین‌المللی این رشته را خواهد داشت.
دفعات مشاهده : 111
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz