شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 14 آبان 1399 - 09:53

جشن میلاد با سعادت پیامیر اکرم (ص) و ولادت حضرت امام صادق (ع ) در شهرستان فامنین برگزار شد

جشن آخرین فرستاده خدا، پیامبر مهربانی، محمد مصطفی (ص) و ولادت حضرت امام صادق (ع ) میتواند بهترین بهانه برای وحدت امت اسلامی باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از فامنین، به همت سازمان مردم نهاد بانوان سرزمین الوند جشن میلاد آخرین فرستاده خدا، پیامبر مهربانی، محمد مصطفی (ص) و ولادت حضرت امام صادق (ع ) به میزبانی رستوران سنتی ریحانه و با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان فامنین برگزار گردید.
دبیر سازمان مردم نهاد بانوان سرزمین الوند با عرض تبریک فرا رسیدن ولادت با سعادت آخرین فرستاده خدا، رسول مهربانی (ص)و همچنین ولادت باسعادت امام صادق (ع)، با اشاره به فرازهایی از زندگی پیامبر (ص) پرداخت و گفت:این روز یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان به شمار می رود که بشارت دهنده ،رحمت ، عطوفت و مهربانی برای همه مسلمانان دنیا است و برگزاری جشن میلاد رسول خدا و امام جعفر صادق (ع)، جلوه های زیبایی از وحدت و اتحاد مسلمانان به خصوص شیعه را به نمایش میگذارد.
وی در ادامه افزود: ما جوانان و بانوان در کنار وظایفی که بر عهده داریم باید نسبت به تزکیه و رشد فضایل اخلاقی و خود تلاش کنیم ، چرا که موفقیت و پیشرفت بدون توسعه این بعد از انسانیت امکان پذیر نیست.
دفعات مشاهده : 79
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz