شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 14 آبان 1399 - 08:00

دیدار سرپرست اداره ورزش و جوانان اسدآباد با فرماندار شهرستان

علی جمور سرپرست اداره ورزش و جوانان اسدآباد با مجید درویشی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان اسدآباد ;
درویشی فرماندار شهرستان در این دیدار با اشاره به عدم و قبول شرایط فعلی ورزش اسدآباد از سوی مسئولین و مردم فرهنگ مدار شهرستان اظهار کرد یکی از دغدغه های اساسی ما در حوزه ورزش شهرستان,بازیابی جایگاه واقعی شهرستان در استان و کشور بوده که باید در این راستا تلاشهای مضاعفی صورت گیرد. وی افزود : هراز چندگاهی اتفاقات ناگوار را در حوزه ورزش شاهدیم,چون یادمان می رود تختی ها چه کردند که ماندگار شدند. و باید بر اساس آموزههای دینی و اخلاقی نسبت به تکریم و احترام به بزرگان و پیشکسوتان جامعه بپردازیم.
سرپرست اداره ورزش و جوانان هم با اشاره به مشکلات عدیده ورزش و جوانان و توجه به وضعیت نامناسب چمن و محوطه مجموعه ورزشی گفت:در اقدام اول ما باید نگاه مسئولین و شهروندان رابه مجموعه ورزشی عوض کنیم و این مهم در صورتی محقق خواهد شد که بتوانیم در ابتدا نشاط و شادابی را با تغییرات اساسی در وضعیت چمن و فضای محوطه به شهروندان منتقل کنیم. زمانی ما می توانیم به رسالت ورزش و جوانان که همان نشاط و شادابی در جامعه است برسیم که در ظاهر مجموعه این مهم هم محقق گردد.
علی جمور در پایان از فرماندار تقاضا نمود در خصوص جذب اعتبارات ملی و استانی برای توسعه زیر ساخت های ورزش شهرستان کمک تا بتوانیم زمینه فعالیت هر چه بیشتر جوانان در میادین ورزشی جهت کشف استعدادهای بالقوه و حمایت از قشر فعال و پویا را با توجه به امکانات و ظرفیت های موجود فراهم نمائیم.
دفعات مشاهده : 73
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz