شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 13 آبان 1399 - 11:32

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال شهرداری همدان:
بازیکنان تیم شهرداری همدان اهانت به پیامبراسلام(ص) را محکوم کردند

مدیررسانه‌ای تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: اعضای تیم فوتبال شهرداری همدان اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اسلام (ص) را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، محمدرضا بهرامی‌صفت با اشاره به توهین نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اعظم (ص) اظهار کرد: بازیکنان،کادرفنی، سرپرست و عوامل اجرایی تیم فوتبال شهرداری همدان در تمرینات خود در هفته وحدت با شعار «من محمدرسول الله (ص) را دوست دارم:» توهین نشریه فرانسوی به پیام اسلام را محکوم کردند.
وی افزود: اهانت به پیامبر اسلام توهین به تمام مسلمانان جهان و ادیان الهی بوده و قلب هر انسانی را آزار می‌دهد.
مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به شرایط تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونااردوی ۲۰ روزه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار کرده‌ایم تا بازیکنان در شرایط مناسب تمرینات خود را پیگیری کنند.
بهرامی‌صفت اضافه کرد: با توجه به سیاست مدیران شهرداری هدف اصلی توجه به بازیکنان بومی است و امسال نیز شاکله اصلی تیم فوتبال شهرداری همدان را در لیگ دسته دوم بازیکنان بومی تشکیل می‌دهند و تمام کادر فنی و عوامل اجرایی تیم ۱۰۰ در صد بومی هستند.
وی با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا بیان کرد: سلامتی بازیکنان برای کادرفنی تیم و مدیریت باشگاه در اولویت قرار دارد به همین دلیل هر روز تب و اکسیژن خون بازیکنان به طور مستمر توسط پزشک تیم اندازه‌گیری می‌شود ضمن اینکه بازیکنان با توجه به شرایط اردویی اجازه ترک اردو ندارند.
مدیررسانه‌ای تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: فصل گذشته تیم فوتبال شهرداری همدان یکی از بهترین تیم‌ها بود و تنها یک نفر از اعضای تیم به کرونا مبتلا شد و در فصل پیش رو نیز به صورت جدی شرایط پزشکی در تیم رعایت خواهد شد تا مشکلی از این نظر نداشته باشیم./03
دفعات مشاهده : 61
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz