شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 12 آبان 1399 - 14:01

برگزاری جلسه هیئت کوهنوردی در شهرستان تویسرکان

هیئت کوهنوردی با سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان تویسرکان؛ روز گذشته جلسه‌ای با حضور شایسته سرپرست اداره ورزش و جوانان و سعید آینه رئیس هیئت کوهنوردی و اعضا هیئت و جمعی از پیشکسوتان و کوهنوردان در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
ابتدا شایسته سرپرست اداره ورزش و جوانان ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه از زحمات تمامی کسانی که در به ثبت رسیدن قله کوبری به‌عنوان مرتفع‌ترین قله استان زحمت کشیدند تشکر و قدردانی کرد.
مباحثی در مورد قله کوبری،پیگیری کمیته‌ها و تشکیل و معرفی افراد، نصب تابلو تفسیر و راهنمای مسیر،گزارش دهی خبرهای کوهنوردی به اداره موضوعاتی که در این جلسه موردبحث و بررسی قرار گرفت.
شایسته در ادامه گفت حاکم شدن همدلی بین کوهنوردها می‌تواند دستاوردهای مهمی برای شهرمان داشته باشد و امیدوارم بتوانیم برای گردشگران میزبان خوبی باشیم.
پس‌ازآن اعضاء هیئت و افراد حاضر در جلسه به دیدگاه‌های خود را مطرح کردند. رئیس هیئت کوهنوردی در این زمینه گفت: در مورد قله کوبری کمیته‌های مختلف هیئت و زیرساخت‌های امدادی را مشخص کردیم و راه‌های دسترسی به قله مشخص‌شده است. وی افزود به کوهنوردی بانوان باید اهمیت و رونق ویژه‌ای داده شود.
در پایان جلسه امضاء تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه آزاد جهت واگذاری خوابگاه به کوهنوردان مهمان با ظرفیت ۱۲۰ نفر، نصب تابلوی تفسیر مسیر در ابتدای مسیر صعود به قله کوبری و آبشار اللومصوب شد.
دفعات مشاهده : 57
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz