شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 12 آبان 1399 - 13:25

با هدف ایجاد وحدت رویه و هم افزایی در راستای توسعه ورزش شهرستان کبودراهنگ:
انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره ورزش و جوانان و بسیج سپاه شهرستان کبودراهنگ

حسین قراگوزلو گفت:توسعه ورزش همگانی،ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی، اخلاق و منش پهلوانی و تفکر بسیج از محورهای اصلی و هدف گیری های اساسی این تفاهم نامه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان به نقل از شهرستان کبودراهنگ،تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره ورزش و جوانان و بسیج سپاه شهرستان کبودراهنگ با هدف ایجاد وحدت رویه و هم افزایی در راستای توسعه ورزش درکل سطح شهرستان معقد شد.
قراگوزلو رئیس ادراه ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ ضمن اشاره به اینکه مسیر جدیدی برای تعامل بیشتر بین حوزه ورزش و جوانان و ناحیه مقاومت بسیج سپاه گشوده شده گفت: توسعه ورزش همگانی،ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی، اخلاق و منش پهلوانی و تفکر بسیج از محورهای اصلی و هدف گیری های اساسی این تفاهم نامه است که باتعامل واجرای این اهداف آینده روشنی در تحقق اهداف کلان دستگاه های فرهنگی با محوریت توسعه نشاط اجتماعی بوجودخواهد آمد.
جناب سرهنگ پاسدار بداغی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کبودراهنگ نیز در این جلسه ضمن خرسندی از برقراری ارتباط و تعامل با ورزش و جوانان آمادگی مجموعه بسیج و پایگاه های فعال مقاومت در سطح شهرستان را برای اعتلا و توسعه فراگیر ورزش و برخورداری اقشار مختلف بویژه بسیجیان را از ظرفیت های موجودرا اعلام داشتند.
دفعات مشاهده : 81
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz