شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 11 آبان 1399 - 08:55

برگزار ی مسابقات تیر اندازی گرامیداشت هفته پارا المپیک در شهرستان ملایر

هیئت جانبازان معلولین شهرستان ملایر با برگزاری مسابقات تیر اندازی در سالن اداره بنیاد شهید هفته پارا المپیک را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،
مسابقات تیر اندازی با تفنگ بادی به همت هیئت جانبازان معلولین شهرستان ملایر به مناسبت گرامیداشت هفته پارا المپیک در سالن تیر اندازی اداره بنیاد شهید این شهرستان برگزار شد.

تعداد یازده نفر از جانبازان سرافراز و معلولین عزیز و گرانقدر در این دوره از مسابقات شرکت کردند و با حضور گرم خود هفته پارا المپیک را گرامی داشتند و برای کسب مقام و رتبه برتر این دوره از مسابقات با هم به رقابت پرداختند.

سپهری سرپرست اداره ورزش و جوانان , مرادی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران , فرجی معاونت اداره بنیاد و مسئول هیئت جانبازان معلولین , بروجردی مسئول هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان ملایر با حضور سبز خود در این مسابقات موجبات دلگرمی عوامل اجرایی و شرکت کنندگان را فراهم آوردند و ضمن تبریک هفته پارا المپیک برای شرکت کنندگان آرزوی موفقیت همراه با سلامتی و تندرستی کردند.
حسین ملکی , منصور تکلو و سید ابوالحسن حسینی به ترتیب به عناوین اول تا سوم این مسابقات دست پیدا کردند.

در پایان و طی مراسمی از سوی هیئت جانبازان معلولین با اهداء حکم قهرمانی و کادو از نفرات برتر این مسابقات تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
دفعات مشاهده : 60
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz