شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 11 آبان 1399 - 08:47

برگزاری دوره آموزشی رسمی مقدماتی صعودهای ورزشی در شهرستان ملایر

هیئت کوهنوردی شهرستان ملایر با هدف توسعه و گسترش ورزش کوهنوردی دوره آموزشی مقدماتی صعودهای ورزشی را در دیواره صخره نوردی بام ملایر برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،


تعداد ده نفر از علاقمندان به این رشته ورزشی با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در این دوره آموزشی شرکت کردند وبه مدت یک روز به فرا گیری فنون و تکنیکهای سنگ نوردی و دیواره های داخل سالن پرداختند.
عباس محمدی از مدرسین فدراسیون کوهنوردی و یکی از مربیان این رشته ورزشی استادی این دوره آموزشی را بر عهده داشتند.

سپهری سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر به اتفاق هیئت همراه با حضور گرم و صمیمی خود در این دوره آموزشی از نحوه آموزش و کمی و کیفی آن بازدید به عمل آورد .

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر ضمن عرض خیر مقدم به مدرس مربوطه و شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با گرامیداشت فرا رسیدن ولادت سراسر خیر و رحمت حضرت رسول اکرم (ص) و هفته وحدت گفت : بسیار خرسندم خدمتگزار جوانان و ورزشکارانی هستم که با عشق و علاقه وافر خود در این روزها ی سخت کرونایی در دوره های آموزشی با رعایت پروتکلهای بهداشتی پیشگیری از کرونا ویروس شرکت می کنند تا بتوانند در پسا کرونا تحول خوبی در ورزش شهرستان ایجاد کنند .
وی در پایان صحبتهای خود به بیان پیشبرد اهداف هیئت کوهنوردی با تلاش مسئولین و اعضاء هیئت کوهنوردی شهرستان و استان پرداخت و حمایت و همکاری خود را نیز تا حد امکان در به ثمر رساندن این اهداف در سطح شهرستان و بخشهای تابعه اعلام و خواستار همکاری و مساعدت مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان و هیئت کوهنوردی استان در گسترش و پیشرفت ورزش کوهنوردی در شهرستان ملایر شد .
دفعات مشاهده : 52
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz