شرح
تاريخ خبر :  شنبه 10 آبان 1399 - 11:49

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار:
شهرداری‌ها نقش موثر و کلیدی در توسعه ورزش همگانی دارند

رئیس شورای شهر و شهردار بهار با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار با سرپرست و کارکنان این اداره دیدار و گفتگو کردند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار در این نشست با تقدیر از توجه شهرداری و شورای شهر به حوزه ورزش، گفت: با توجه به نگاه مثبت حوزه شهری به ورزش می‌توان تعاملات بسیار خوبی را میان این اداره و شهرداری در راستای سلامت جامعه برقرار کرد.
وی ادامه داد: یکی از مخاطرات جدی این روزهای جامعه ما سلامت مردم است که متاسفانه به دلیل گسترش شیوع کرونا کم تحرکی در بین مردم بیشتر شده است
علیرضا صفی زاده تصریح کرد: فعالیت های ورزشی علاوه بر آن آثار اجتماعی که دارد باعث می شود جامعه ای سرحال و بانشاط داشته باشیم ویکی از بخش‌هایی که در رشد ورزش‌ همگانی است نقش کلیدی و بسیار موثر دارد شهرداری‌ها هستند.
وی با اینکه شهرداری ها با توسعه زیرساخت‌ها در شهرها زمینه توسعه فعالیت‌های ورزشی و همگانی را برای شهروندان خودشان فراهم می‌کنند، افزود: شهروندان بهاری برای ورزش نیاز به مسیرهای پیاده‌روی ایمن و مناسب جهت دوچرخه‌سواری دارند که در سالیان اخیر کارهای در این راستا صورت گرفته که امیدواریم این روند با شتاب بیشتری دنبال شود.
وی با بیان اینکه پارک‌های ورزش و بوستان های ورزشی بخشی از زیرساخت هایی است که شهروندان برای مشارکت در فعالیت های ورزشی به آن نیاز دارند، افزود: آماده هرگونه همکاری در حوزه ورزش و آسیب های اجتماعی با شهرداری بهار هستیم.
شهردار بهار نیز در این نشست گفت: شهرداری آمادگی دارد تا جهت ارتقای ورزش همگانی، پویایی شهر، سلامت و شادی جامعه و تحرک جوانان گام بردارد.
محمد رضا یاری بیان کرد: اداره ورزش و جوانان بهار در یکسال اخیر در راستای گسترش ورزش در شهر بهار اقدام‌های بسیار خوب و شایسته‌ای انجام داده که امیدواریم این مهم در آینده نیز تداوم داشته باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر بهار نیز در این نشست گفت: شهرداری و شورای شهر بهار توجه ویژه ای به ورزش همگانی دارد و شورای شهر نیز از این بسترسازی برای ترویج و توسعه سلامت عمومی حمایت می کند.
وی گفت :حوزه ورزش و شهرداری دارای نقاط مشترک بسیار زیادی هستندو از ابتدای ورودمان به مدیریت شهری سیاست خود را بر تسهیل گری امور مربوط به ورزش گذاشتیم و به دنبال این بودیم تا زمینه برای ورزش همگانی مساعد شود و خدا را شکر طی یکسال اخیر و با مدیریت جدید اداره ورزش، تحولات خوبی در این راستا صورت گرفته است.
حسین فیض الهی ادامه داد: اعتقاد بر ورزش همگانی توجه به دو مقوله و مؤلفه مهم یعنی موضوع پیشگیری و درمان است، هم افزایی و همگرایی میان حوزه بهداشت و درمان، شهرداری و اداره ورزش و جوانان می‌تواند اهداف و برنامه‌های ورزش و جوانان را در شهر بهار نهادینه کند.
دفعات مشاهده : 64
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz