شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 08 آبان 1399 - 10:40

برگزاری نشست صمیمی جامعه ورزشی شهرستان کبودراهنگ بامدیرکل ورزش و جوانان همدان

مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: کبودراهنگ سرشار از استعداد و توانمندی در ورزش است،به ورزش کبودراهنگ توجه ویژه خواهدشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از کبودراهنگ،نشست صمصیمی جامعه ورزشی شهرستان کبودراهنگ بامدیرکل ورزش و جوانان همدان درمحل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزارشد.
درابتدای این نشست سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش، توضیحاتی نیز در خصوص برنامه های آتی وروند پیشرفت پروژه های عمرانی شهرستان ازجمله استخر مجموعه بانوان،زمین چمن مصنوعی ازون دره،اکنلو،ایده لو و سایر پروژه های شاخص شهرستان ارائه کرد.و در خصوص مسائل و مشکلات و پیگیری مطالبات ورزشکاران شهرستان مطالبی عنوان نمودند.
درادامه دکتر سیف مدیرکل ورزش و جوانان همدان با مثبت خواندن فعالیت اداره ورزش و جوانان کبودراهنگ و قدردانی از افتخارآفرینی هیئت های ورزشی افزود: خوشحال هستم که خیلی از روسای هیاتهای ورزشی با بضاعت کم و کمبود منابع مالی که داشته اند کارهای اساسی درجهت اعتلای ورزش کبودراهنگ انجام داده اند.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت : بعنوان عضو کوچکی از ورزش افتخار دارم در خدمت شما باشم و همواره قدردان زحمات همه ی شما هستم توفیق خدمت به ورزشکاران را از هر مقامی بالاتر می دانم و اعلام می‌کنم درب اداره کل ورزش و جوانان به روی ورزشکاران و پیشکسوتان همیشه باز خواهد بود واگر می توانیم اینگونه در ورزش درخشان ظاهر شویم مدیون تلاش های ورزشکاران و همت همکاران در هیات های ورزشی هستیم که با دستان خالی ورزش استان را در صدر قرار داده اند.
در پایان دکتر سیفی تحریم های اقتصادی و آسیب های ناشی از شیوع کرونا را دو عامل مهم در افزایش مشکلات حوزه ورزش دانست و اظهار داشت؛ در تلاش هستیم بعد از موج سوم کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد بازگشایی اماکن ورزشی باشیم چراکه در این 9 ماه حمایتی از ورزشی های نشده و به اعتقاد بنده یکی از راهکارها بازگشایی هرچه سریعتر اماکن ورزشی است.
گفتنی است در این نشست ؛روسای هیئت های ورزشی،پیشکسوتان و ورزشکاران کبودراهنگ ضمن اشاره به مشکلات ، آسیب ها و دغدغه ها ، راهکارهای خود برای توسعه ورزش شهرستان کبودراهنگ بیان داشتند.
دفعات مشاهده : 115
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz