شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 08 آبان 1399 - 09:54

دوندگان بهاری توهین به پیامبر اعظم(ص) را محکوم کردند

صبح امروز و همزمان با آغاز هفته وحدت دوندگان بهاری مسیر سه کیلومتری را دویدند و در پایان توهین به پیامبر اعظم(ص) را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار، صبح امروز و همزمان با آغاز هفته وحدت و هفته بسیج دوندگان بهاری مسیر سه کیلومتری بلوار بسیج تا دانشگاه آزاد اسلامی را دویدند و در پایان توهین رئیس جمهور فرانسه به پیامبر اعظم(ص) را محکوم کردند.
در این مسابقه که با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی، ناحیه مقاومت بسیج و اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار برگزار شد بیش از 15 نفر حضور داشتند که در پایان به نفرات برتر هدایایی اهدا شد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در پایان این مسابقه با گرامیداشت هفته وحدت و هفته بسیج گفت: جامعه ورزش و جوانان بهار اقدام نشریه شارلی ابدو در انتشار کاریکاتور موهن از پیامبر گرامی اسلام(ص) و حمایت نابخردانه رییس‌جمهور فرانسه را محکوم می کند.
وی افزود: مسلماً توهین و بی‌ادبی نسبت به ساحت مقدس رحمت للعالمین پیامبر مهربانی، عملی زشت و نابخشودنی بوده و به افول گریزناپذیر استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌المللی شتاب خواهد داد.
علیرضا صفی زاده تصریح کرد: ان شاءالله با همراهی و اتحاد مسلمانان خصوصاً جامعه ورزش کشورهای اسلامی در این آزمون، خفت و خواری نصیب دشمنان اسلام و اسلام هراسان سراسر جهان را در پی خواهد داشت.
دفعات مشاهده : 81
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz