شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 08 آبان 1399 - 08:32

برنامه ریزی در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی گرامیداشت هفته پارا المپیک در شهرستان ملایر

فرجی رئیس هیئت جانبازان معلولین شهرستان ملایر همکاری اعضاء این هیئت را در برگزاری و اجرای هر چه بهتر برنامه های فرهنگی ورزشی گرامیداشت هفته پا را المپیک را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،

جلسه هیئت جانبازان معلولین شهرستان ملایر با هدف برنامه ریزی و اجرای هر چه بهتر برنامه های فرهنگی ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته پارا المپیک در دفتر این هیئت برگزار شد .

فرجی رئیس هیئت جانبازان معلولین شهرستان ملایر ضمن عرض خیر مقدم و گرامیداشت هفته پارا المپیک گفت : تمام سعی و تلاشمان باید در این باشد تا بتوانیم در این شرایط سخت کرونایی برنامه های مفید و ارزنده ای در زمینه های ورزشی و فرهنگی در شهرستان اجرا تا در آینده شرمنده عزیزانی نباشیم که با ایثار و فداکاری و نثار خون خود از مرز و بوم ایران عزیز در هشت سال جنگ تحمیلی دفاع کردند و عزت و آزادگی را برای آن به ارمغان آوردند.

وی در پایان صحبتهای خود همکاری کامل اعضا ء را در اجرایی کردن برنامه های مصوب شده در جلسه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا ویروس را خواستار شد.

حاضرین در جلسه نیز هر کدام به بیان راهکارها و طرحهای نو و سازنده خود در هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه ها پرداختند .

برگزاری مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی در محل سالن تیراندازی بنیاد شهید ماین شهرستان ,تجدید بیعت با شهدای والا مقام در گلزار شهدای عاشورا و دیدار با خانواده شهید ورزشکار از اهم مصوبات این جلسه بود .
دفعات مشاهده : 49
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz