شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 07 آبان 1399 - 10:51

پاکسازی دره شیر و پلنگ توسط دو نفر از کوهنوردان شهرستان ملایرامیر رضایی و مهدی آقابیگی از کوهنوردان ملایری در اقدامی انسانی در عید امامت امام زمان (عج) اقدام به پاکسازی دره شیر و پلنگ کردند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،در اقدامی خداپسندانه و انسانی امیر رضایی و مهدی آقابیگی دو تن از کوهنوردان این شهرستان در عید امامت امام زمان (عج) با شعار (طبیعت پاک) اقدام به پاکسازی و تمیز کردن دره شیر و پلنگ از زباله ها کردند که در نوع خود بی نظیر به شمار میرود.

رضایی و آقا بیگی در پیامی از عموم مردم ورزش دوست و شریف شهرستان ملایر خواستند تا طبیعت را خانه دوم خود بدانند و با آن مهربان باشند و آن را تمیز نگه دارند تا طبیعت به این زیبایی مکانی برای زباله ها و منبعی برای بیماری نشود.

سپهری سرپرست اداره ورزش و جوانان و میرزایی مسئول هیئت کوهنوردی این شهرستان در پیامی مراتب تقدیر و تشکر خود را از رضایی و آقابیگی به عمل آوردند و اقدام آنها را مهم و ارزشمند دانستند.

شایان ذکر است منطقه دره شیر و پلنگ در پشت کوه سرده این شهرستان واقع شده که از چشم انداز زیبایی برخوردار است و یکی از ایستگاههای مهم دوره های آموزشی عملی هیئت کوهنوردی به شمار میرود .
دفعات مشاهده : 73
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz