شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 07 آبان 1399 - 09:02

کرمی سرپرست جدید هیئت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ملایر :
وحدت , همدلی , تلاش صادقانه و تشکیل کمیته های تخصصی لازمه پیشرفت ورزش پهلوانی و زورخانه ای

غلامرضا کرمی لازمه پیشرفت و پویایی ورزش کهن باستانی را داشتن وحدت , همدلی , تلاش صادقانه و تشکیل کمیته های تخصصی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،
به همت اعضا ء جدید هیئت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ملایر اولین جلسه هیئت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ملایربا هدف شناخت و معرفی اعضاء جدید , ارائه راهکارها و پیشنهادات لازم برای هرچه بهتر شدن فعالیت آن با حضور غلامرضا کرمی سرپرست جدید این هیئت در سالن جلسات شهرداری در پارک سیفیه برگزار شد.

غلامرضا کرمی سرپرست جدید این هیئت ضمن خیر مقدم و تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش و آغاز امامت امام زمان (عج) به حاضرین در جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام هشت سال جنگ تحمیلی و مدافعین حرم و شهدای گرانقدر ورزشکار گفت : وحدت , همدلی , تلاش صادقانه و تشکیل کمیته های تخصصی لازمه پیشرفت این ورزش کهن در شهرستان است و باید با برنامه ریزی های کارشناسی شده و اصولی نسبت به فعالیتهای جدید این هیئت در زمینه های ورزشی , فرهنگی , آموزشی نسبت به جذب فرزندان این آب و خاک در رده های سنی پایه و نوجوانان و جوانان اقدامات لازم انجام شود تا در پسا کرونا شاهد تحول خوبی در این رشته ورزشی باشیم .

تنی چند از پیشکسوتان , داوران , مربیان , قهرمان ملی و فراملی و ورزشکاران این رشته ورزشی با توجه به رعایت پروتکل های پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در این جلسه حضور داشتند و با ارائه پیشنهادات , نقطه نظرات و راه کارهای لازم سعی در هر چه بهتر شدن فعالیتهای این هیئت در زمینه های ذکر شده داشتند که خود نشان از پیشرفت و شکوفا شدن این رشته ورزشی در آینده بود.

در پایان اعضاء جدید هیئت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ملایر معرفی و کرمی از حاضرین در جلسه خواست تا با اعضاء مربوطه همکاری و ارتباط خوبی داشته باشند تا به لطف خداوند و تلاش شما دوستان بتوان برنامه های در نظر گرفته شده را در سطح شهرستا ن اجرا و نسبت به رفع مسائل و مشکلات موجود اقدام کرد.

ایجاد وحدت و همدلی در بین جامعه ورزش باستانی شهرستان , تشکیل کمیته ها ی تخصصی تو سط اعضاء جدید , برگزاری نشست تخصصی با دیگر مربیان , داوران , قهرمانان و ورزشکاران در آینده نزدیک , انتخاب و معرفی روسای کمیته های تخصصی , پیگیری مصوبات جلسات تا اجرایی شدن آن از اهم مواردی بود که در این جلسه به تصویب رسید.
دفعات مشاهده : 65
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz