شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 06 آبان 1399 - 18:28

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
اماکن ورزشی استان همدان برای ایجاد اشتغال جوانان بکار گیری می‌شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: اماکن ورزشی استان همدان به‌صورت چندوجهی در اختیار ایجاد اشتغال جوانان قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی عصر سه‌شنبه در دیدار با جانشین سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان با تأکید بر اینکه همواره و در هر شرایط بر آرمان و اهداف انقلاب اسلامی پایبند هستیم، گفت: امروز علی‌رغم محدودیت‌های همه‌جانبه با تلاش و کوشش می‌توان به جایگاه‌های والا رسید.
وی بابیان اینکه در سایه امنیت امروز ایران اسلامی می‌توان زمینه درخشش بیش‌ازپیش جوانان را فراهم کرد، گفت: هدف ما اعتلای ورزش استان همدان است که این مهم با خوب کار کردن عملی می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تأکید بر اینکه روحیه مطالبه گری جوانان باید تقویت شود، گفت: جوانان ما برای دیدار و گفتگو با مسئولین باید فراغ بال داشته باشند که خوشبختانه این مهم در دستگاه ورزش استان همدان به‌صورت نامحدود در دستور کار است.
وی با اشاره به اینکه در کنار جوانان هستیم و به دنبال کادر سازی برای نظام و انقلاب هستیم، گفت: امروز باید از ظرفیت‌های ورزش و جوانان، مساجد و پایگاه‌ها برای اشتغال جوانان استفاده شود چراکه می‌تواند جوانان را از آسیب‌های اجتماعی پیرامون مصون بدارد.
سیفی ادامه داد: طرح در اختیار قرار گذاشتن اماکن ورزشی دارای ظرفیت استان برای ایجاد اشتغال در دست بررسی است و اداره کل ورزش در این راستا تمام‌قد حامی جوانان است.
وی بابیان اینکه شهدا و رزمندگان استان همدان باعث فخر و مباهات ما هستند، گفت: سردار شهید حاج میرزا سلگی، سردار شهید حاج علی چیت‌سازیان، سردار شهید شمسی‌پور عزیزانی هستند که با ایثار خود موجبات زندگی با آسایش ما را فراهم کردند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان همدان نیازمند حمایت و یاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه اشتغال و ازدواج جوانان است./03
دفعات مشاهده : 101
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz