شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 05 آبان 1399 - 12:03

نشست فرماندار بهار با باشگاههای خصوصی شهرستان جهت حل مشکلات این قشر

در جهت رفع مشکلات مدیران و مربیان باشگاهای خصوصی و بهره برداران اماکن دولتی نشستی با حضور فرماندار و باشگاه داران و بهره برداران ورزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار؛ شیوع ویروس کرونا در ایران اماکن و باشگاه های ورزشی جزو نخستین اصنافی بودند که مجبور به تعطیلی شدند و اکنون نیز با ادامه دار شدن این وضعیت، مربیان و باشگاه داران شرایط سختی را تجربه می کنند.

در همین راستا با درخواست سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار و در جهت حل مشکلات مربیان و مدیران باشگاههای خصوصی نشستی با حضور فرماندار بهار و باشگاه داران شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای باز استادیوم شهید سلیمانی برگزار شد.

در ابتدای این نشست سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار با تقدیر از حمایت های فرماندار شهرستان از حوزه ورزش گفت: مربیان و باشگاه دارانی که برای ارتقا سلامت و ایجاد شور و نشاط اجتماعی هزینه و وقت خود را صرف تلاش برای ورزش کاران و ورزش دوستان ساخته اند و به تبع آن هزینه های هنگفتی را متقبل شده اند، اکنون در تنگنا قرار گرفته اند و نیازمند حمایت مسئولان هستند.

در ادامه قنبری فرماندار شهرستان بهار گفت: برای مقابله با این ویروس اگر هر شخص نکات بهداشتی را رعایت کند و برای امور غیر ضروری از خانه خارج نشود هر چه سریعتر این بحران را پشت سر می گذاریم.

وی تعطیلی باشگاه ها را امری جهانی دانست و تصریح کرد: با شیوع ویروس کرونا بسیاری از مردم و مشاغل متضرر شدند و تعطیلی باشگاه ها مصوبه ستاد استانی کرونا بوده است.

وی با بیان اینکه می توان با اتخاذ برخی پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی زمینه فعالیت باشگاه های ورزشی را فراهم کرد گفت: در این زمینه باید مدیران باشگاه ها ملزم به رعایت کامل موازین بهداشتی باشند و سلامت مردم را در اولویت کارهای خود قرار دهند.
وی تصریح کرد: برای حل مشکلات باشگاه داران و بهره برداران تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت.

در ادامه این نشست مربیان و مدیران باشگاههای ورزشی به بیان نظرات و مشکلات خود پرداختند.

در پایان این نشست و با پیگیری فرماندار شهرستان مقرر شد باشگاه های خصوصی شهرستان بازگشایی شوند و در اسرع وقت با همکاری فرمانداری و اداره ورزش و جوانان در جهت رفع مشکلات این قشر اقدامات و پیگیری های لازم با بانک ها و دستگاه های خدمت رسان صورت گیرد.
دفعات مشاهده : 55
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz