شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 05 آبان 1399 - 10:17

رئیس هیئت ووشو استان:
ووشو نهاوند را قطب ووشو استان همدان دانست

مسلم قاسمی رئیس هیئت ووشو استان ، نهاوند را قطب ووشو همدان دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،مسلم قاسمی عطا رئیس هیئت ووشو استان همدان روز شنبه سوم آبان ماه به همراه مسئولین کمیته های خود با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند و طی دیداری با حمیدرضا درویشی رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند و احمد اسدی رئیس هیئت ووشو این شهرستان از علی ظفری دارنده مدال جوانان آسیا و علی احمدوند ملی پوش بزرگسالان ووشو شهرستان نهاوند تجلیل به عمل اورد .
در این مراسم قاسمی عطا رئیس هیئت ووشو استان ، نهاوند را قطب ووشو همدان دانست و همچنین عنوان کرد ووشو نهاوند در کشور نیز مطرح میباشد و از جایگاه ویژه ای برخوردار است که با وجود داشتن مربیان فنی و داشتن قهرمانان ملی و فراملی از آقای درویشی تقاضای حمایت های همه جانبه از این هیئت در شهرستان را داریم و تقاضا داریم فرصت های بهتر و امکانات بیشتری را برای ایشان در نظر بگیرند .
درویشی رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند نیز ضمن تایید گفته های قاسمی عطا قول مساعد جهت همکاری همه جانبه از هیئت ووشو را بعد از بیماری کرونا داد و عنوان کرد همه جوره آمادگی همکاری و حمایت از هیئت را داریم .
🔹 درویشی شرایط نهاوند را جهت میزبانی مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی و برگزاری اردوها مناسب دانست و گفت پیگیر استخدام قهرمانان ورزشی نیز هستیم .
اسدی رئیس هیئت ووشو شهرستان نیز در این مراسم گفت در این تعطیلی کرونا سالن تخصصی ووشو در اختیار قهرمانان قرار داشته و امیدوارم بعد از محدودیت های کرونا بتوانیم به روال عادی که قبل از بیماری وجود داشت برگردیم .
در پایان ضمن تقدیم جوایزی از طرف هیئت ووشو استان به علی ظفری و علی احمدوند ، ابلاغ نایب رئیسی هیئت ووشو استان همدان به احمد اسدی رئیس هیئت ووشو شهرستان نهاوند تقدیم شد .
دفعات مشاهده : 57
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz