شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 27 مهر 1399 - 09:03

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار خبر داد:
برگزاری برنامه های هفته تربیت بدنی با محوریت فضای مجازی در شهرستان بهار

علیرضا صفی زاده افزود: محوریت برنامه های امسال بیشتر در فضای مجازی خواهد بود و چالش و مسابقات گسترده ای در این راستا با همکاری رسانه ها برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل بهار؛ سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار با اشاره به اینکه 26 مهرماه لغایت دوم آبان ماه به عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش نام‌گذاری شده است، گفت: هر ساله در این ایام برنامه‌های مختلف و متنوع ورزشی در سطح استان برگزار می‌شد اما امسال به‌دلیل شرایط کرونایی، حفظ سلامت افراد شرکت‌کننده اساس برگزاری خواهد بود.

وی از بیش بینی ۳۰ برنامه فرهنگی و ورزشی ویژه بزرگداشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش در شهرستان خبر داد و اظهار داشت: تجدید میثاق با شهدا؛ دیدار با امام جمعه شهرستان؛ برگزاری برنامه مسابقات بومی و محلی به صورت مجازی از مهمترین برنامه های این هفته خواهد بود.

وی تصریح کرد: با توجه به مصوبه ستاد استانی کرونا و تمدید تعطیلی اماکن ورزشی علارغم برنامه ریزی گسترده از برگرازی برنامه به صورت حضوری معذور هستیم و محوریت برنامه های امسال بیشتر در فضای مجازی خواهد بود و چالش و مسابقات گسترده ای در این راستا با همکاری رسانه ها برگزار خواهد شد.

وی افزود: برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع حقوق ورزشی؛ چالش پلانک؛ مسابقه من ورزش را دوست دارم چون...از برنامه های است که در فضای مجازی پیش بینی شده است.

صفی زاده افزود: برگزاری همایش‌ طبیعت گردی و پیاده روی بانوان و اجرای طرح سبا از برنامه های ویژه بانوان در این ایام خواهد بود.

وی تصریح کرد: تفاهنامه هایی نیز با مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر و تله کابین گنجنامه جهت تخفیف ویژه شهروندان و ورزشکاران بهاری منعقد شده که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با تقدیر از همه کارکنان و دستندرکاران ورزش گفت: متاسفانه به دلیل شیوع کرونا امسال باشگاه داران و بهره برداران سالن ها ضررهای زیادی متحمل شدند که امیدواریم مسئولان استانی و کشوری نگاه ویژه ای جهت کمک به این عزیزان داشته باشند.
دفعات مشاهده : 29
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz