شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 27 مهر 1399 - 07:16

برگزاری مسابقه دوستانه گلف به صورت آنلاین

به مناسبت بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش مسابقه دوستانه گلف به صورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان روز گذشته به مناسبت بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش مسابقه دوستانه گلف به صورت آنلاین برگزار گردید.
محمد علی قاسمی دبیر هیئت گلف همدان بیان کرد :در شهریور ماه با توجه به اخذ مجوز های بهداشتی تمرینات گلف و سایر رشته های زیر مجموعه آن را به صورت محدود و با رعایت کامل موارد پروتکل های بهداشتی پس از چند ماه تعطیلی شروع کردیم و چند مسابقه دوستانه نیز به مناسبت های مختلف در دو بخش بانوان و آقایان برگزار نمودیم .
قاسمی ادامه داد : جهت بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش نیز برنامه ریزی های لازم را در خصوص برگزاری چندین مسابقه دوستانه مختلف در رشته های گلف ، مینی گلف، وودبال و بهکاپ انجام داده بودیم و قصد داشتیم این مسابقات را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم ولیکن متاسفانه با افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا و دستور العمل ستاد مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی اماکن ورزشی کلیه برنامه های هیئت گلف کنسل گردید.
همچنین قاسمی گفت : با توجه به شرایط پیش آمده بلافاصله ایده برگزاری مسابقه دوستانه گلف به ذهنمان خطور کرد و توانستیم با برنامه ریزی های لازم روز گذشته مسابقه آشنایی با اصول و مبانی گلف را به مناسبت بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش به صورت آنلاین برگزار کنیم .
قاسمی تشریح کرد : با توجه به عدم برگزاری جلسات تمرینی مسابقات از ابتدای اردیبهشت ماه امسال همه روزه مطالب و کلیپ های آموزشی از طریق فضای مجازی برای بازیکنان و علاقمندان رشته گلف ارسال میشود و با طرح ده پرسش چهارگزینه ای و پنج پرسش تشریحی و ارسال آنها در فضای مجازی مسابقه مذکور را برگزار نمودیم .
در پایان قاسمی خاطر نشان کرد با توجه به اینکه در مورد تجربه اول ما بود ولی با زمان بندی مناسب توانستیم مسابقه را به نحو مطلوبی برگزار نماییم و آرمان بختیاری توانست با کسب بیشترین نمره نفر برتر مسابقه مذکور شود .
گفتنی است از سوی هیئت گلف همدان جایزه ای به نفر برتر مسابقه مذکور اهدا خواهد گردید .
دفعات مشاهده : 69
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz