شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 24 مهر 1399 - 07:54

گرامیداشت هفته سلامت بانوان:
جلسه هماهنگی برنامه های طرح ملی سبا برگزار شد

به مناسبت هفته سلامت بانوان جلسه هماهنگی برنامه های طرح ملی سبا با عنوان نشاط و سلامت بانوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، جلسه هماهنگی برنامه‌های طرح سبا با عنوان نشاط و سلامت بانوان با ریاست پیردهقان مسئول هماهنگی امور بانوان استان ،نمایندگان هیات ورزشهای همگانی استان و رشیدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان برگزار گردید.
در ابتدا معصومه پیردهقان به بیان اهداف و برنامه های هفته سلامت بانوان پرداختند و گفت :هدف از این طرح نشاط و شادابی و سلامت بانوان در شرایط کرونایی است و موضوع اصلی پویش سلامت زنان در دوران کرونا انتخاب شده تا با تاکید بر نقش زنان در پیشگیری و درمان کرونا اقداماتی صورت بگیرد و در این راستا برنامه های مختلف ورزشی در هفته سلامت که از مورخه 24مهر بمدت یک هفته برگزار خواهد شد و مجری این طرح ملی هیات‌ ورزش های همگانی می باشد.
وی افزود :این طرح با چهار عنوان ،برگزاری مسابقات ،پویش آگاهی بخشی ،وبینار آموزشی و اجرای طرح های نوین به صورت مجازی برگزار خواهد شد .
در ادامه رشیدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان گفت: در شرایط کرونایی نیازمند برنامه ریزی لازم جهت ایجاد نشاط و شادابی و توجه به سلامت بانوان می باشیم و در دو بخش ورزش های همگانی و صبحگاهی در فضای باز و همچنین ورزش در فضای مجازی باید برنامه ریزی لازم صورت خواهد گرفت.
رشیدی افزود:همچنین با همکاری معاونت بهداشت و درمان استان نسبت به تهیه کلیپ های آموزشی با عناوین تعریف شده و از طريق فضای مجازی در اختیار جامعه بانوان قرار خواهد گرفت
در ادامه نماینده هیات خانم روحی گفت: ضمن اجرای برنامه های تعیین شده چه در بخش مجازی و چه حضوری بدنبال، این هستیم کلیپ های تمرینی جهت بانوان تهیه و نسبت به انعکاس آن از طريق فضای مجازی اقدام شود.
دفعات مشاهده : 38
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz