شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 23 مهر 1399 - 09:34

بازدید فرماندار بهار از مجموعه ورزشی بانوان

فرماندار بهار از مجموعه ورزشی بانوان این شهرستان بازدید و در جریان روند ساخت این پروژه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار، فرماندار بهار به همراه مهندس رنحبردار مدیر دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان از مجموعه ورزشی بانوان این شهرستان بازدید و در جریان روند ساخت این پروژه قرار گرفت.فرماندار بهار در این بازدید گفت: مجموعه ورزشی بانوان یکی از مهمترین پروژه های عمرانی شهرستان محسوب می شود که تلاش داریم تا پایان دولت دوازدهم این مجموعه ورزشی به بهره برداری برسد.

احسان قنبری افزود: این مجموعه به عنوان یکی از فضاهای مهم و تاثیر گذار در ورزش بانوان محسوب می شود که امیدواریم بتوانیم با بهره برداری از این مجموعه شاهد رشد و پیشرفت ورزش بانوان باشیم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار نیز در این بازدید گفت: سالن چند منظوره این مجموعه در سالیان گذشته مورد بهره برداری قرار گرفته و استخر سرپوشیده نیز مراحل پایانی خود را طی می کند.

وی تصریح کرد: انشالله بعد از بهره برداری از استخر این مجموعه کار احداث زمین چمن مصنوعی و محوطه سازی مجموعه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

گفتنی است کار احداث مجموعه ورزشی بانوان بهار از سال ۸۵ آغاز شده است و استخر این مجموعه از نظر ابنیه ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تنها تاسیسات باقی مانده که با اجرای تاسیسات آن، استخر بانوان یکی از پروژه هایی خواهد بود که به زودی شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.
دفعات مشاهده : 36
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz