شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 10 مهر 1399 - 12:42

مسابقات روئینگ قهرمانی کشوربا حضور بانوان همدانی آغاز شد

دور مقدماتی مسابقات قهرمانی کشور روئینگ بانوان صبح امروز 10 مهرماه به میزبانی دریاچه آزادی آغاز شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ، مسابقات قهرمانی کشور روئینگ بانوان گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یادواره قایقران فقید زنده‌یاد صبا شایسته به میزبانی دریاچه آزادی آغاز شد.

دور مقدماتی این رقابت‌ها از ساعت 9:30 صبح در مواد روئینگ تکنفره سبک‌وزن و روئینگ تکنفره سنگین‌وزن برگزار شد.

در گروه اول دور مقدماتی روئینگ تکنفره سنگین‌وزن اسراء جوانمردی از کردستان به فینال A راه پیدا کرد و سما حشمدار از تهران توابع، مهتا آهنگریان از زنجان، پرستو ریحان از همدان و سارا فخری از کرمانشاه راهی نیمه‌نهایی شدند.

در گروه اول دور مقدماتی روئینگ تکنفره سبک‌وزن نازنین ملایی از گیلان به فینال A صعود کرد و زینب نوروزی از زنجان، بهاره حبیبی از کرمانشاه و فاطمه بحری از فارس به نیمه‌نهایی راه پیدا کردند.

در گروه دوم دور مقدماتی روئینگ تکنفره سنگین‌وزن نگار نگهدار از تهران راهی فینال A شد، مریم کرمی از همدان، زهرا سیانکی از تهران توابع و عسل قنبری از زنجان به نیمه‌نهایی راه یافتند.

در گروه دوم دور مقدماتی روئینگ تکنفره سبک‌وزن شکیبا وقوفی از تهران به فینال A صعود کرد و ساریه کریمیان و آرینا رجبی از کردستان و زهرا احسانی از اردبیل به نیمه‌نهایی راه پیدا کردند.

در گروه سوم دور مقدماتی روئینگ تکنفره سنگین‌وزن پریناز مهدی‌خانی از تهران راهی فینال A شد و فاطمه مجلل از آذربایجان غربی، مائده حضوری از البرز، مه‌سیما صداقت‌کیش از گیلان و کیمیا اصغرعلی‌پور از اردبیل به نیمه‌نهایی راه پیدا کردند.

در گروه سوم دور مقدماتی روئینگ تکنفره سبک‌وزن کیمیا زارعی از همدان به فینال A صعود کرد و ماریه میهن‌دوست از تهران توابع، ریحانه جاویدکیا از آذربایجان غربی و سارینا طاهری شاد از فارس راهی نیمه‌نهایی شدند.

این رقابت‌ها تا دقایقی دیگر با برگزاری مسابقات نیمه‌نهایی به میزبانی دریاچه آزادی ادامه پیدا خواهد کرد.
دفعات مشاهده : 207
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz