شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 10 مهر 1399 - 09:47

رئیس هیات پینگ پنگ استان:
پینگ‌پنگ بهار باید به جایگاه واقعی‌ خود بازگردد

محسن افروخته گفت: بهار یکی از شهرستان فعال و پر استعداد در رشته پینگ پنگ بوده و امیدواریم سریعتر به جایگاه اصلی خود بازگردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار، مراسم معارفه رئیس جدید هیات پینگ پنگ شهرستان بهاربا حضور رئیس و دبیرهیات پینگ پنگ استان و سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار برگزار شد.
رئیس هیات پینگ پنگ استان همدان اظهار داشت: بهار یکی از شهرستان فعال و پر استعداد در رشته پینگ پنگ بود که در سه سال اخیر شاهد افت فاحش این رشته ورزشی در شهرستان بهار بوده ایم که امیدواریم با حضور آقای قره گزلو که از پیشکسوتان و مربیان این رشته ورزشی است شاهد رشد و بازگشت پینگ پنگ بهار به جایگاه اصلی خود باشیم.
افروخته با بیان اینکه پینگ‌پنگ رشته‌ای دیربازده و مهارتی است که در سنین پایه کار بسیار دشواری برای رشد ورزشکاران دارد، افزود: برای داشتن پشتوانه قوی در این رشته نیاز به اجرای یک برنامه منظم و طولانی مدت است.
سرپرست اداره ورزش و جوانان بهارنیز در این نشست گفت: یکی از مشکلات پینگ پنگ بهار نداشتن خانه تخصصی پینگ پنگ است که آمادگی داریم برای ساخت سالن تخصصی پینگ پنگ زمینی را در اختیار این رشته ورزشی قرار دهیم که در این راستا نیازمند حمایت هیات استان هستیم.
صفی زاده افزود: علاوه بر توسعه ورزش قهرمانی برای توسعه این رشته در بخش همگانی، بالابردن اقبال عمومی نیز مورد توجه قرار گیرد و حضور در لیگ های استانی و برگزاری کلاس ها و اعزام ها از دیگر اولویت ها هیئت باشد.
قره گزلو رئیس جدید هیات پینگ پنگ شهرستان بهار گفت: کار سختی پیش رو داریم و امیدواریم با تلاش بیشتر مسئولان، مربیان و ورزشکاران بتوانیم به توسعه و پیشرفت پینگ‌پنگ استان کمک کنیم.3
دفعات مشاهده : 199
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz