شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 10 مهر 1399 - 09:01

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار:
25برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان بهار برگزار شد

علیرضا صفی زاده گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس 25 رویداد، مسابقه و برنامه ورزشی در شهرستان بهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار با اشاره به گرامیداشت هفته دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل، گفت: هفته دفاع مقدس یادآور تلاش، ایثار و از خودگذشتگی بسیجیان، رزمندگان نیروهای مسلح، مردم و شهدای گرانقدر است که در سنگر دفاع مقدس برای پاسداری از میهن و ارزش‌های انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند.
وی اظهارداشت : در همین راستا وبه مناسبت هفته دفاع مقدس 25 رویداد، مسابقه و برنامه ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان در شهرستان بهاربرگزار شد.
علیرضا صفی زاده تصریح کرد: با توجه به شیوع کرونا برنامه‌ها به صورت محدود و در فضای روباز و حدالامکان با ورزش های انفرادی و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بویژه جامعه ورزشکاران و با رعایت کامل دستورالعملهای و پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی انجام شد.
وی خاطر نشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا، تجلیل از جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس، دیدار بانوان ورزشکار از باغ موزه دفاع مقدس، برگزاری همایش ورزش صبحگاهی با حضور فرماندار و سایر دستگاههای اجرایی، برگزاری مسابقات دارت، طناب کشی و تیراندازی، برگزاری مسابقات دوستانه فوتبال، گلگشت بانوان ورزشکار از مهمترین برنامه های این اداره در ایام دفاع مقدس بود.
دفعات مشاهده : 312
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz