شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 10 مهر 1399 - 02:23

مدیرکل صداوسیمای مرکز همدان:
نیازمند خلاقیت ، انرژی ، توان و هنر جوانان روی آنتن صدا و سیما هستیم

مهدی دهقان نیری در بازدید از خانه جوان همدان 'گفت: صدا و سیمای همدان برای حمایت از استعدادهای جوان آماده همکاری و تعامل است تا بتوانند ایده ها و خلاقیت هایشان را در قالب تولیدات رسانه ای به اجرا در بیاورند .

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان همدان،مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان در بازدید از خانه جوان همدان گفت:نیازمند خلاقیت ، انرژی ، توان و هنر جوانان روی آنتن صدا و سیما هستیم و برای حمایت از استعدادهای جوان آماده همکاری و تعامل هستیم تا بتوانند ایده ها و خلاقیتهایشان را در قالب تولیدات رسانه ای به اجرا در بیاورند .

دهقان نیری در گفت و گو پیرامون جوانان و جوان گرایی در قاب استودیو تصویر خانه جوان اظهار کرد : آرزوی من این است که همه ی مسئولین استان روی میز کار دفتر خود پروتکل کاملی از بیانات رهبری در جهت گام دوم انقلاب داشته باشند که با عمل به این پروتکل ها و اجرای آن، جوان گرایی در استان و در ابعاد وسیع تر ، در کشور اتفاق خواهد افتاد .

در این نشست مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان ، مهندس جهانشیر ، اظهار کرد : بدون مقدمه ، اینجا همه چیز جوان است و ریشه ما در استعداد ، نبوغ و فکر جوانان است . در کشور باید جوانانی پرورش یابند و در بخش های مختلف به کار گرفته شوند که کارآمدی کافی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته باشند .
دفعات مشاهده : 205
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz