شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 09 مهر 1399 - 11:13

اجرای چندین برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته دفاع مقدس در تویسرکان

سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس بیش از 20 برنامه فرهنگی ورزشی در این شهرستان برگزار ‌شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان تویسرکان؛ سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان گفت: اعزام به مسابقات دوچرخه¬سواری قهرمانی استان دور حذفی، نامگذاری بوستانی در تویسرکان به نام زنده‌یاد ابوالفضل چهار دولی قهرمان کشتی آزاد کشور، بخشی از برنامه‎های برگزار شده به مناسبت این هفته را تشکیل می‎دهد.
وی با اشاره به چندین مرحله صعود کوهنوردان شهرستان به ارتفاعات مختلف ادامه داد: برگزاری برنامه کوهنوردی در قالب پاکسازی محوطه و جمع‌آوری زباله‌های اطراف آرامگاه میررضی آرتیمانی و منطقه بید محب به همت باشگاه فاطمیون انجام شده و پاکسازی مکان های دیگر شهرستان با عنوان پویش سهم من از طبیعت در حال برگزاری است.
سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان با اشاره به برگزاری مسابقه دارت بانوان شاغل و همایش ورزش صبحگاهی بانوان گفت: برگزاری مسابقه تیراندازی باکمان بین کارکنان نیروی انتظامی و سپاه ناحیه تویسرکان نیز از برنامه‌های اداره ورزش و جوانان تویسرکان است که در حوزه ورزش آقایان برگزار شد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان در خصوص برنامه های فرهنگی هفته دفاع مقدس گفت: برگزاری مراسم عطرافشانی و غبارروبی مزار مطهر شهدای گمنام تویسرکان، برگزاری مسابقه مجازی با عنوان سیری در وصیت‌نامه‌های شهدای شهرستان تویسرکان، تقدیر از ریاست جمعیت هلال‌احمر شهرستان تویسرکان توسط باشگاه کوهنوردی و صعودهای ورزشی فاطمیون تویسرکان از دیگر برنامه های اداره ورزش و جوانان در این هفته است.
محسن شایسته گفت: ایران اسلامی مدیون از جان گذشتگی و دلاوری های مردان و زنانی است که جان را در کف گذاشته و برای دفاع از این آب و خاک در برابر تجاوز همه جانبه شرق و غرب ایستادگی کردند.
دوران هشت سال دفاع مقدس آزمونی خطیر و ارزشمند برای مردم ایران زمین بود که در آن شرف و ایمان به خدا بر جهل و نادانی غلبه کرد و استعمار و استکبار را با جهاد و شهادت در راه خدا به نمایش گذاشت.
وی افزود تعدادی از برنامه های پیشنهادی اداره ورزش و جوانان شهرستان در هفته دفاع مقدس به دلیل همه گیری کرونا قابل برگزاری نبود که میتوان به دیدار با خانواده معظم شهدا و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی اشاره کرد.
دفعات مشاهده : 239
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz