شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 09 مهر 1399 - 10:41

اسکواش استان رتبه سوم عملکرد سه ماهه دوم سال را بدست آورد

طبق آمار فدراسیون اسکواش ارزیابی استان روند افزایشی داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از هیئت اسکواش ،ربانی مهر رئیس هیات اسکواش استان همدان گفت : در ارزیابی فصل تابستان فدراسیون اسکواش کشور، هیات اسکواش استان های خراسان جنوبی ، خراسان رضوی و همدان به عنوان استان های اول تا سوم انتخاب شدند.
این ارزیابی شامل بخش های مختلف از جمله تفاهم نامه ها، ایجاد کورت، ورزشکاران سامانه مبین، فعالیت های فرهنگی و اطلاع رسانی بوده است و در استان همدان در چند ماه اخیر فعالیت های خوبی در این رشته ورزشی انجام شده است .
رئیس هیات اسکواش استان همدان گفت : از ابتدای شروع بکار در هیات اسکواش براساس یک برنامه ریزی کوتاه مدت و بلندمدت اقدامات خوب و اساسی در جهت ارتقا جایگاه ورزش اسکواش استان داشتیم و هم اکنون بازیکنان اسکواش مشکلی برای تمرین و آموزش ندارند .
ربانی مهر گفت: در استان همدان استقبال خوبی از ورزش اسکواش در شش ماه اول سال انجام شده است و به زودی اسکواش را در همه شهرستان ها فعال خواهیم کرد و آمار بازیکنان را افزایش خواهیم داد.
رئیس هیات اسکواش استان همدان گفت : در حوزه اطلاع رسانی برنامه های خوبی با همکاری رسانه ها پیش بینی کردیم و در اسکواش نمی توان ساکت و چراغ خاموش حرکت کرد بتید اسکواش را با همکاری رسانه ها به جامعه معرفی کنیم .
وی در پایان گفت: هر روز خبرهای خوبی در ورزش اسکواش استان همدان خواهیم داشت و به زودی برنامه های هیات استان را برای روز جهانی اسکواش اعلام خواهیم کرد .
دفعات مشاهده : 181
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz